1 zł
2 600 000 zł

STAJUDA Jerzy Adam (1936 Falenica- 1992 Warszawa)

Kompozycja, lata 80. XX w.

olej/płótno, 92 x 65 cm
na odwrociu autorskie numery inwentarzowe oraz nalepki depozytowe z Muzeum ASP w Warszawie

cena wywoławcza: Wykup abonament

Kompozycja 0601

akwarela, papier, wym. 44 x 44cm ,
sygn. l.d. 0601,
sygn. ołówkiem p.d.: Jerzy Stajuda oraz numery l.d.: 0601

Kompozycja 2911

akwarela, papier, wym. 28 x 26 cm,
sygn. ołówkiem p.d.: Jerzy Stajuda oraz numery l.d.: 2911,

Bez tytułu, 1992 r.

olej/płótno, 100 x 80 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: 'Jerzy Stajuda 1992'
opisany na odwrociu, na blejtramie: '5 99,5 x 80, 5 | 5 99,5 x 80, 5'
na blejtramie papierowa naklejka z odręcznym napisem 'spis 1406'

Kompozycja 0401, 1973 r.

tusz/papier, 21 x 29 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'Jerzy Stajuda 1973', opisany l.d.: '0401'

Kompozycja 2910

akwarela/papier, 28 x 39,5 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany p.d.: 'jerzy stajuda' i opisany l.d.: '2910'

Bez tytułu, 1989 r.

olej/płótno, 100,5 x 81,5 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: `Jerzy Stajuda | 17.09.89`

akwarela, 21 x 30 cm, sygn.
Dar Pani Aleksandry Semenowicz.

Łuny w Bieszczadach , 1961 r.

olej/płótno, 65 x 120 cm
na odwrociu na blejtramie nalepka z napisem: `Jerzy Stajuda, Gen. Moczar| jedzie, czyli łuny w Bieszczadach| około 1961 roku`

Kompozycja 2701

tusz, papier, 23 × 32,5 cm
l. d.: 2701
na odwrocie autorska pieczęć

Kompozycja 1407

tusz, papier, 23 × 32 cm
l. d.: 1407
na odwrocie autorska pieczęć

Kompozycja 1603

tusz, papier, 49,5 × 63 cm
l. d: 1603 oraz p. d: I

Kompozycja 1403

tusz, papier, 49 × 64 cm
l. d: 1403 oraz p. d: I

Kompozycja 2911

akwarela/papier, 56 x 44 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany p.d.: 'Jerzy Stajuda', opisany l.d.: '2911'

Kreator (Projekcja), 1979 r.

olej/płótno, 86 x 170 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: `JERZY STAJUDA | WARSZAWA | KREATOR (PROJEKCJA) 1979`

- Stajuda. Huiles, Aquarelles, Dessins, wystawa indywidualna, Galerie Valmay, Paryż, 1981

- Stajuda. Huiles, Aquarelles, Dessins, katalog wystawy indywidualnej w Galerie Valmay, [tekst] Claude Bouyeure, Paryż 1981, s. nlb (obraz reprodukowany na ostatniej stronie)

HARPIA, 1975

olej, płótno, 60, 5 x 81 cm
sygn. na odwrocie na płótnie: Jerzy Stajuda
na blejtramie napis: JERZY STAJUDA | HARPIA 1975 60 x 81 OL/PŁ (OIL/CANVAS) | HARPY

Zestaw 3 prac

Kompozycja 0112
akwarela, papier, 29 x 26 cm
sygn. p.d.: Jerzy Stajuda
Kompozycja 0711
akwarela, papier, 27 x 24 cm
sygn. p.d.: Jerzy Stajuda
Kompozycja 2711
akwarela, papier, 13,5 x 21 cm
sygn. p.d.: Jerzy Stajuda

ołówek, papier;
41 x 59 cm (w świetle oprawy);
napisy u dołu l. d.: 1702 oraz p. d.: znakiem artysty

211

akwarela, tusz, papier,
24,2 x 17,6 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: znak artysty
oraz l. d. numer: 0211

Kompozycja 2701

akwarela/papier, 64 x 48 cm
sygnowany p.d.: `Jerzy Stajuda` oraz numer l.d.: `2701`

liczba obiektów: 187