1 zł
2 600 000 zł

ORBITOWSKI Janusz (1940 Kraków - 2017 Kraków)

Kompozycja 1/75, 1975 r.

relief, akryl/płyta, 60 x 240 cm, praca składa się z 4 elementów, każdy o wymiarach 60 x 60 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'JANUSZ ORBITOWSKI 1975 | "1/75" 60 x 240 cm'

- Galeria Krzysztofory, Kraków
- BWA, Rzeszów, 1980
- Janusz Orbitowski, katalog wystawy, BWA Rzeszów, Rzeszów 1980, (il.) na s. nlb.

cena wywoławcza: Wykup abonament

Kompozycja X/90, 1990 r.

relief, akryl, technika własna/płótno, 92 x 73 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'JANUSZ ORBITOWSKI 1990 | X/90 | 92 x 73'

- zakup bezpośrednio od artysty
- kolekcja prywatna, Kraków

9/96, 1996 r.

relief, akryl/płyta pilśniowa, 42 x 30,5 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Janusz ORBITOWSKI 1996 | 9/96 | 42 x 30,5', na odwrociu nieczytelny stempel wywozowy i numer inwentaryzacyjny: 'PSOZ. III-202/98'

Kompozycja 12/72, 1972 r.

relief, akryl/płyta, 60 x 100 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: `Janusz ORBITOWSKI 1972 | 12/72 | 60 x 100 cm`

Kompozycja /93, 1993 r.

technika mieszana, relief/tektura, 80 x 60 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: `Janusz ORBITOWSKI 1993 | /93 | 80 x 60`
na odwrociu stempel wywozowy

- zakup bezpośrednio od autora
- kolekcja prywatna, Kraków

Kompozycja owalna, 1995

Tusz, papier; wym.: owal. wys.: 46,5 cm, szer.: 35,6 cm;
sygn. i dat. oł. p.d.: Janusz Orbitowski 1995.

Kompozycja 4/90, 1990 r.

akryl, relief/płyta, 42 x 60 cm
sygnowany na odwrociu: `Janusz ORBITOWSKI`

Kompozycja 2/94`, 1994 r.

olej, technika własna/płótno naklejone na płytę, 80 x 60 cm
opisany na odwrociu: `Janusz ORBITOWSKI 1994 | 2/94 80 x 60`

sygn. p.d.
akryl, papier
32x22.5 cm (w świetle passe-partout )

akwarela, papier; 22 x 31,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. ołówkiem p. d.: Orbitowski ? (słabo czytelne).
na odwrocie nalepka karkowskiej galerii "Artemis".

Kompozycja 12/86, 1986 r.

akryl/płyta, relief, 86 x 86 cm
na odwrociu nalepka: `JESIENNE | KONFRONTACJE | Imię: JANUSZ | Nazwisko: ORBITOWSKI | Tytuł pracy: 12/86 | Technika: RELIEF, AKRYL | Wymiary: 85x85 | Rok powstanie: 1986 | Cena: 200.000`, opisy na odwrociu: `1986 | 12/86 | 85x85`

Kompozycja 14/97, 1997 r.

olej/płótno, 100 x 100 cm
na odwrociu sygnowany, datowany i opisany: `Janusz ORBITOWSKI 1997 | 14/97 | 100 x 100 cm`

-"Janusz Orbitowski. Ślady", Galeria Starmach, maj 1997
- Janusz Orbitowski. Ślady, katalog wystawy, Galeria Starmach, Kraków, 1997 (il.)

Kompozycja 11/89 (1989)

sygn. dat. na odwrociu
akryl, płótno, sznurek
33x46 cm

Kompozycja przestrzenna XI, 1968

olej, płyta pilśniowa; 78,5 x 76,2 cm;
sygn. i dat. na odwrocie: JANUSZ ORBITOWSKI 1968 / KOMPOZYCJA PRZESTRZENNA XI / 78 X 76

Relief 5/94, 1994

akryl, relief, płyta;
61 x 41,5 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: Janusz ORBITOWSKI 1994 / 5/94 dalej 61 x 42

Kompozycja 5/97, 1997 r.

akryl/płótno naklejone na płytę, 115 x 95 cm
sygnowany, opisany i datowany na odwrociu: `Janusz ORBITOWSKI 1997 | 5/97 | 115 x 95 cm`

Bez tytułu (1966)

sygn. dat. p.d.
akryl, papier
17x31.5 (w świetle passe-partout)

Kompozycja 3/88 (1988)

sygn. dat. na odwrociu
technika własna, pilśnia
60x42

Kompozycja 18/89, 1989 r.

technika własna, relief/płótno, karton, 91 x 73 cm
sygnowany, opisany i datowany na odwrociu: `Janusz ORBITOWSKI 1989 | 18/89 91 x 73 cm`

- kolekcja prywatna, Kraków

- Janusz Orbitowski, Galeria Starmach, Kraków, maj 2005

Kompozycja 23/03, 2003 r.

technika własna, karton/płyta, 80 x 60 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: `Janusz Orbitowski 2003 | 23/03 | 80x60 cm`

liczba obiektów: 137