PIEŃKOWSKI Ignacy (1877-1948)
ołówek/papier,
57,5 x 53,5 cm (w świetle passe - partout)
sygnowany i datowany p. d.: `ze mnie w lustrze | 1/8 1929 IP`
cena wywoławcza: Wykup abonament
PIEŃKOWSKI Ignacy (1877-1948)
olej/płótno,
64 x 80,5 cm
sygnowany i datowany p. d.: `Ign. Pieńkowski | 1941`
PIEŃKOWSKI Ignacy (1877-1948)
olej, sklejka,
50 x 59,5 cm;
sygn. p. d.: Ign. Pieńkowski
PIEŃKOWSKI Ignacy (1877-1948)
PIEŃKOWSKI Ignacy (1877-1948)
Fragment Katedry z Kaplicą Zygmuntowską, po 1926
Litografia barwna;
wym. pl.: 420 x 340 mm; grafika z teki "Kraków. 6 autolitografii", Kraków 1926. Lit.: M. Grońska, "Grafika w książce, tece i albumie", Warszawa 1994, poz. 28.
PIEŃKOWSKI Ignacy (1877-1948)
Kraków. Ulica Skałeczna, lata 30. XX w.
Olej, tektura;
wym.: 29,2 x 41,2 cm;
sygn. p.d.: Ign. Pieńkowski.
PIEŃKOWSKI Ignacy (1877-1948)
PIEŃKOWSKI Ignacy (1877-1948)
Olej, płótno,
100 x 80 cm,
sygn. p.d.: Ign. Pieńkowski. Po konserwacji
PIEŃKOWSKI Ignacy (1877-1948)
Park z postaciami kobiecymi w tle
Olej, płótno,
59 x 79 cm,
sygn. l.d.: Ignacy Pieńkowski; Wg. relacji właścicieli przedstawione osoby to siostry Pareńskie nad rzeczką Czarną w obecnym Parku krakowskim
PIEŃKOWSKI Ignacy (1877-1948)
Fragment katedry z kaplicą Zygmuntowską, 1926
Litografia barwna;
wym.: 430 x 350 mm;
sygn. pł. p.d.: IP. Plansza z teki "Kraków. 6 autolitografii", Kraków 1926. Lit.: M. Grońska, "Grafika w książce, tece i albumie", Wrocław 1994, poz. 28.
PIEŃKOWSKI Ignacy (1877-1948)
PIEŃKOWSKI Ignacy (1877-1948)
PIEŃKOWSKI Ignacy (1877-1948)
PIEŃKOWSKI Ignacy (1877-1948)
KOMPOZYCJA Z PRYMULKAMI I CYTRYNĄ
olej na płótnie,
65 x 50,5 cm,
sygnowany p.d. "Ign.Pieńkowski" (sygnatura podwójna)
PIEŃKOWSKI Ignacy (1877-1948)
piórko, tusz lawowany na papierze,
16 x 13 cm w świetle passe-partout,
sygnowany monogramem i datowany przy prawej krawędzi "IP/48 r".
PIEŃKOWSKI Ignacy (1877-1948)
Olej, płótno,
55 x 46 cm
sygn. l.d.: Ign. Pieńkowski. Atest Pani Małgorzaty Wieczorek-Tomaszewskiej
PIEŃKOWSKI Ignacy (1877-1948)
PIEŃKOWSKI Ignacy (1877-1948)
PIEŃKOWSKI Ignacy (1877-1948)
PIEŃKOWSKI Ignacy (1877-1948)