1 zł
2 600 000 zł

FOGTT Andrzej (ur. 1950)

Pole Wiery

olej na płótnie
wymiary: 50x61 cm

cena wywoławcza: Wykup abonament

FOGTT Andrzej (ur. 1950)

Cykl Małe Kuraszewo - Dzień w Nowoberezowie, 2003 r.

olej, płótno, 180 x 180 cm;
sygn.: p.d. ASFogtt 2003

FOGTT Andrzej (ur. 1950)

Słońce 747, 2003 r..

olej, płótno, 130 x 150 cm;
sygn.: p.d.: Fogtt 2003

FOGTT Andrzej (ur. 1950)

Góra w St. Moritz, 2003 r.

olej, płótno, 130 x 150 cm;
sygn.: p.d. Fogtt

FOGTT Andrzej (ur. 1950)

Cykl Małe Kuraszewo Dzień w Nowoberezowie, 2003 r.

olej, płótno, 180 x 180 cm;
sygn. p.d.: ASFogtt 2003

FOGTT Andrzej (ur. 1950)

Z CYKLU KURASZEWO, 2005

olej, płótno,
150 x 100 cm
sygnowany p.d.: 2005 Fogtt
Na odwr. na płótnie: 18.V 2005 | w. Kuraszewo| Fogtt

FOGTT Andrzej (ur. 1950)

DRZEWO ŻYCIA, 1987

olej, płótno
46 x 55 cm
na odwrocie na płótnie napis: Fogtt | 87 ukośnie: A Fogtt i odwrócone: drzewo życia

FOGTT Andrzej (ur. 1950)

PRZYSTAŃ, 2003

olej, płótno
50 x 61 cm
sygnowany p.d.: Fogtt 2003
Na odwrocie na płótnie napis: przystań | Andrzej | S.Fogtt | 2003 | olej

FOGTT Andrzej (ur. 1950)

SPOTKANIE, 1997

olej, płótno
130 x 201 cm
sygnowany p.d: 1997 | Fogtt | 8.8
na odwr. l.g. flamastrem: L. Andrzej Fogtt | Spotkanie p.g.: Spotkanie | Andrzej Fogtt | 1997 R na g. żerdzi krosna flamastrem: 1997 R Spotkanie

FOGTT Andrzej (ur. 1950)

Wieża pamięci, 2003

olej, płótno, 200 x 135 cm;
na odwrocie napisy autorskie: Andrzej Fogtt / Wieża pamięci / 19. VI. 2003 / olej / Tower of memory

FOGTT Andrzej (ur. 1950)

Dzień w Nowoberezowie, 2003

olej, płótno, 180 x 180 cm;
sygn. i dat. p.d.: as Foggt 07/10 2003;
na odwrocie napisy autorskie: Z cyklu Małe Kraszewo / andrzej S.Fogtt / wrzesień 2003 R / 180 x 180 cm / olej

FOGTT Andrzej (ur. 1950)

DRZEWO Z PAMIĘCI, 2003

olej, płótno,
130 x 150 cm
sygnowany p.d.: Fogtt | 2003
na odwrocie, na płótnie: drzewo z pamięci | Andrzej S. Fogtt | olej 2003 R

FOGTT Andrzej (ur. 1950)

OBRAZ ENERGETYCZNY, 1995

olej, płótno, opiłki metalowe, pole magnetyczne,
73 x 65.5 cm
sygnowany p.d.: 92/95 Fogtt
na odwrocie na płótnie: Fogtt | obraz | energetyczny | 1995

FOGTT Andrzej (ur. 1950)

PNIE ŚCIĘTYCH DRZEW, 1987

olej, płótno,
135 x 210 cm
sygnowany p.d.: Fogtt 87
Na odwrocie, na płótnie: Andrzej Fogtt | 135 x 210 cm | 1987 R

FOGTT Andrzej (ur. 1950)

ZATOKA GENESIS, 1990

olej, płótno,
100 x 100 cm
na odwrocie na płótnie napis: 1990 R | Andrzej | Fogtt | Zatoka | "Genesis" | 97 x 100 | olej

FOGTT Andrzej (ur. 1950)

ZBOCZE, 1989

olej, płótno
100 x 97 cm
na odwrocie na płótnie napis: Andrzej Fogtt | 1989 | 100 x 97 cm | "Zbocze" obok: CLXLVII (przekreślone) | CXCVII

FOGTT Andrzej (ur. 1950)

KOBIETA ZAPALAJźCA PAPIEROSA, 1997

olej, płótno
100 x 100 cm
sygn. l.g.: Fogtt | 97
na odwr.: Andrzej Fogtt | Kobieta zapalająca | papierosa | 1997

FOGTT Andrzej (ur. 1950)

AUTOPORTRET, 1995

olej, płótno
50 x 73 cm
na odwrocie na płótnie napis: autoportret | Fogtt | 1995 | czwartek | listopad

FOGTT Andrzej (ur. 1950)

UZDROWICIEL, 1996

olej, termiczny werniks, plótno,
185 x 132 cm
sygnowany p.d.: 1996 a F [w trójkacie] | A Fogtt
Na odwrocie, na plótnie: Andrzej | Fogtt | 1996 R | F [ w trójkacie] | Uzdrowiciel | 185 x 131 cm | olej + ter. wern. | + F 804 | der Gesundmacher | Gesundheiler oraz owalna pieczatka autorska

FOGTT Andrzej (ur. 1950)

POLE ZBOZA Z CYKLU KURASZEWO, 2003

olej, plótno,
50 x 61 cm
sygnowany p.d.: Fogtt 2003
na odwrocie na plótnie napis: 2003 Fogtt | z cyklu | Kurasz | ewo; na blejtramie: pole zboza

liczba obiektów: 110