1 zł
2 600 000 zł

TATARCZYK Tomasz (1947-2010)

Bez tytułu, 2006 r.

olej/płótno, 100 x 170 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'TOMASZ TA |TARCZYK | 2006 | BEZ TYTUŁU | UNTITLED’ i wskazówka montażowa

cena wywoławcza: Wykup abonament

TATARCZYK Tomasz (1947-2010)

Bez tytułu (Droga), 1991 r.

akryl/papier, 182 x 301 cm

TATARCZYK Tomasz (1947-2010)

bez tytułu (Linia lasu), 1997

tech. mieszana, tektura, 70 x 100 cm
sygn. p.d.: Tomasz Tatarczyk 97

TATARCZYK Tomasz (1947-2010)

BEZ TYTUŁU, 1998

akryl, karton
70 x 100 cm
sygn. oł. p.d.: TOMASZ TATARCZYK 1998

TATARCZYK Tomasz (1947-2010)

Bukowina, 2004 r.

technika mieszana/karton, 69 x 99 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany, datowany i opisany p.d.: `TOMASZ TATARCZYK | BUKOWINA | 2004`
na odwrociu nalepka Muzeum Narodowego w Warszawie

- Fundacja GESSEL dla Muzeum Narodowego w Warszawie
- kolekcja pywatna, Warszawa

TATARCZYK Tomasz (1947-2010)

Bez tytułu (Droga), 1992 r.

technika mieszana/papier, 67 x 97 cm
sygnowany i datowany p.d.: `T. Tatarczyk 92`

TATARCZYK Tomasz (1947-2010)

Bez tytułu, 2004/2007 r.

olej/płótno, 100 x 170 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: `TOMASZ TATARCZYK | 2004/2007 | BEZ TYTUŁU UNTITLED`

TATARCZYK Tomasz (1947-2010)

Bez tytułu (Wąwóz - dzień), 2002 r.

technika mieszana/papier, 70 x 100 cm
sygnowany p.d.: `TOMASZ | TATARCZYK 02`

TATARCZYK Tomasz (1947-2010)

Bez tytułu (Linia lasu), 1997/1999 r.

technika mieszana/karton, 70 x 100 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'Tomasz Tatarczyk 97/99'

TATARCZYK Tomasz (1947-2010)

Martwa natura, 1967 r.

olej/płótno, 34 x 41,5 cm
datowany l.d.: `67`
opisany i datowany na odwrociu: `T.TATARCZYK | 67`

TATARCZYK Tomasz (1947-2010)

ŚLADY, 1999

gwasz, akryl, karton
70 x 100 cm
sygn. oł. p.d.: TOMASZ TATARCZYK, 1999

TATARCZYK Tomasz (1947-2010)

DROGA W ŚNIEGU, 1997

gwasz, tusz, pędzel, 70 x 100 cm
sygn. p.d.: TATARCZYK 1997

TATARCZYK Tomasz (1947-2010)

W świetle księżyca, 1992/98 r.

olej/płótno, 120 x 200 cm
na odwrociu sygnowany, datowany i opisany: `TOMASZ TATARCZYK | 1992/98 | "W ŚWIETLE KSIĘŻYCA" | "IN THE MOONLIGHT" `

TATARCZYK Tomasz (1947-2010)

Droga, 2001

akryl, węgiel, papier; 70 x 100 cm
sygn. p.d.: TOMASZ/ TATARCZYK/ 2001

TATARCZYK Tomasz (1947-2010)

Czarne pudło (tryptyk), 1984

tech. własna, płótno; 60 x 120; 50 x 120; 59 x 60 cm
praca złożona z trzech ponumerowanych części
opisany na odwrocie części pierwszej: TOMASZ TATARCZYK/1984/"CZARNE PUDŁO"

TATARCZYK Tomasz (1947-2010)

Czarne wzgórze (tryptyk), 1988 r.

olej/płótno, 180 x 390 cm
na odwrociu sygnowany, datowany oraz tytuł autorski na części środkowej: `TOMASZ TATARCZYK | "CZARNE WZGÓRZE" 1988`

Tomasz Tatarczyk, katalog wystawy "Dipinti" [teksty: Mario de Candia, Jaromir Jedliński], Galeria Spicchi dell`Est, Roma 3.VI - 30.IX.1991, Rzym 1991, s. 22 (il.)

Tomasz Tatarczyk, "Dipinti", Galeria Spicchi dell`Est, Roma 3.VI - 30.IX.1991

TATARCZYK Tomasz (1947-2010)

Z cyklu Droga, 1993 r.

tempera, węgiel, kredka/papier, 72 x 101 cm
sygnowany i datowany p.śr.: `TATARCZYK 93.`

TATARCZYK Tomasz (1947-2010)

Bez tytułu, 1986 r.

tempera, smoła, kredka/papier, 100,1 x 75,4 cm
sygnowany i datowany p.d.: `TOMASZ TATARCZYK 1986`

TATARCZYK Tomasz (1947-2010)

Bez tytułu, 2007 r.

gwasz, węgiel/papier, 70 x 100 cm
sygnowany i datowany p.d.: `TOMASZ | TATARCZYK | 2007`

TATARCZYK Tomasz (1947-2010)

W świetle księżyca, 2004 r.

olej/płótno, 120 x 200 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: `TOMASZ | TATARCZYK 2004 | "W ŚWIETLE KSIĘŻYCA" | "IN THE MOONLIGHT"`

Estymacja: 60 000 - 80 000

liczba obiektów: 124