PRIEBE Rudolf (1889-1956 Rudolfstadt)
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej/płótno, 61 x 80 cm
sygnowany p. d.: `Priebe`
olej/płótno, 70 x 100 cm
sygnowany l. d.: `Priebe`
olej, płótno,
60.3 x 80.3 cm
sygnowany p.d.: Priebe
olej, płótno,
60.5 x 81 cm
sygnowany p.d.: Priebe
olej, płótno
60.5 x 80.5 cm
sygnowany p.d.: Priebe
olej, płótno, 60 x 80 cm;
sygn. p.d.: Priebe
olej, płótno, 60 x 80 cm;
sygn. l.d.: Priebe
olej, płótno,
70 x 80.3 cm
sygnowany l.d.: Priebe
olej, płyta,
49 x 58 cm
sygnowany l.d.: Priebe
olej, płótno,
50.5 x 60 cm
sygnowany p.d.: Priebe