1 zł
2 600 000 zł

OCIEPKA Teofil (1891- 1978)

Pejzaż fantastyczny z zamkiem i smokiem, lata 70 - te XX w.

olej/płótno, 35 x 50 cm
sygnowany p. d.: `Teofil Ociepka`

cena wywoławcza: Wykup abonament

OCIEPKA Teofil (1891- 1978)

Drzewo, 1978

rysunek, ołówek, papier,
29 x 20 cm (w świetle passe-partout);
sygn. i dat. u dołu: T. Ociepka / 1978

OCIEPKA Teofil (1891- 1978)

Drzewo, 1978

rysunek, ołówek, papier,

OCIEPKA Teofil (1891- 1978)

PEJZAŻ, 1967

Olej, tektura; 25,7 x 14,8 cm
Sygnowany p. d.: T. Ociepka 67 r.

OCIEPKA Teofil (1891- 1978)

SMOK, 1954

olej, tektura,
21.7 x 30.5 cm
sygnowany p.d.: T.Ociepka | 1954

OCIEPKA Teofil (1891- 1978)

CZAROWNY LAS, 1974

olej, płótno,
51 x 73 cm
sygnowany p.d. czarną farbą: T. Ociepka | 1974
na odwrocie na płótnie napis: CZAROWNY LAS

OCIEPKA Teofil (1891- 1978)

ANIELSKI DZWON, 1971

Olej, płótno;
37 x 36 cm
Sygnowany p. d.: T. Ociepka 1971

OCIEPKA Teofil (1891- 1978)

Bestie w rajskim ogrodzie, 1961

olej, płótno,
49 x 57 cm
sygn. p.d.: Ociepka T. | 1961 r.
na odwr. p.g. nalepka Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków (zezwolenie na wywóz) z 1961

OCIEPKA Teofil (1891- 1978)

Para pejzaży fantastycznych ok. 1970

dwie prace, olej, płótno
35 x 50;
sygn. l.d.: T.Ociepka

OCIEPKA Teofil (1891- 1978)

Narodziny boga człowieka, 1949

olej, papier naklejony na tekturę
75,7 x 120,8 cm

OCIEPKA Teofil (1891- 1978)

Raj, 1950

olej, papier naklejony na sklejkę
76,7 x 148 cm

OCIEPKA Teofil (1891- 1978)

CZAROWNY LAS, 1974

olej na płótnie, 50,5 x 73,5 cm,
sygnowany p.d. "T. Ociepka /1974", na odwrocie na płótnie napis"CZAROWNY LAS"

OCIEPKA Teofil (1891- 1978)

Morskie Oko 1959

olej, papier, 24 x 31,5 cm; sygn. i dat. p. d.: Ociepka T. 1959,
na odwrocie nalepka "Desy" z 1959 r.

OCIEPKA Teofil (1891- 1978)

Duch lasu

olej, płótno, 56 x 67 cm; sygn. p.d.: T. Ociepka/ 1974

OCIEPKA Teofil (1891- 1978)

Drzewa fantastyczne

ołówek, papier, 25 x 35 cm; sygn. p. d.: Ociepka / XI. 1965

OCIEPKA Teofil (1891- 1978)

Wodopój 1968

olej, tektura,
32 x 22 cm;
sygn. i dat. p. d. - T. Ociepka 68

OCIEPKA Teofil (1891- 1978)

OCIEPKA Teofil (1891- 1978)

Duch lasu, 1974

olej, płótno
55,5 x 67 cm

liczba obiektów: 78