PAŁUCHA Jacek (ur. 1966)
olej, płótno; 46 x 55 cm;
sygn. i dat. p. d.: J. Pałucha 2011
cena wywoławcza: Wykup abonament
PAŁUCHA Jacek (ur. 1966)
Spodziewany początek lata, 2014 r.
olej/płótno, 69 x 54 cm
sygnowany i datowany l.d.: `J.Pałucha 2014`
PAŁUCHA Jacek (ur. 1966)
PAŁUCHA Jacek (ur. 1966)
PAŁUCHA Jacek (ur. 1966)
olej, płótno; 81 x 65 cm;
sygn. i dat. l. d.: J Pałucha 2011
PAŁUCHA Jacek (ur. 1966)
olej, płótno; 46 x 55 cm;
sygn. i dat. p. d.: J. Pałucha 2008
na odwrocie naklejony certyfikat autorski z podpisem artysty
PAŁUCHA Jacek (ur. 1966)
akryl, płótno; 55 x 70 cm;
sygn. i dat. l. d.: J. Pałucha 2015
PAŁUCHA Jacek (ur. 1966)
olej, płótno; 46 x 55 cm;
PAŁUCHA Jacek (ur. 1966)
akryl/płótno, 46 x 80,5 cm
sygnowany i datowany p.d.: `J. Pałucha 2007`
sygnowany oraz tytuł autorski na odwrociu
PAŁUCHA Jacek (ur. 1966)
olej, płótno; 81 x 65 cm;
PAŁUCHA Jacek (ur. 1966)
olej, płótno; 46 x 55 cm;
PAŁUCHA Jacek (ur. 1966)
olej, płótno, 46x55 cm
sygn. p.d.: Jacek Pałucha 2014
na odwrocie certyfikat autorski z opisem
PAŁUCHA Jacek (ur. 1966)
akryl, płótno, 50 × 70 cm
sygn. i dat. l. d.: J.Pałucha 2014
W tle widok na Grand Hotel w Sopocie
PAŁUCHA Jacek (ur. 1966)
Akryl/płótno, 55x46 cm
PAŁUCHA Jacek (ur. 1966)
PAŁUCHA Jacek (ur. 1966)
olej, płótno; 46 x 55 cm
na odwrocie certyfikat autentyczności z odręcznym podpisem artysty
PAŁUCHA Jacek (ur. 1966)
akryl na płótnie,
70 x 55 cm,
sygnowany i datowany p.d. "J. Pałucha 2013";
na odwrocie płótna autorskie: tytuł i sygnatura.
PAŁUCHA Jacek (ur. 1966)
olej, płótno, 55 × 70 cm
sygn. i dat. p. d.: J. Pałucha 2014
PAŁUCHA Jacek (ur. 1966)
Razem po świąteczną rybkę, 2013
olej, płótno; 38 x 33 cm;
sygn. p. d.: J. Pałucha 2013
na odwrocie certyfikat autentyczności z podpisem artysty
PAŁUCHA Jacek (ur. 1966)
olej, płótno; 55x70 cm
sygn. p.d.: J. Pałucha 2014
na odwrocie: certyfikat autentyczności z odręcznym podpisem artysty
Estymacja: 4 000 - 6 000 zł