1 zł
2 600 000 zł

HERC Ilona (ur. 1972, Chrzanów)

Z cyklu `Mała Wera`, Ślady, 2015 r.

akryl/płótno, 65 x 92 cm
sygnowany p.d.: `2015 | Ilona Herc`
na odwrociu opisany: `ILONA HERC | ``ŚLADY`` z cyklu: | ``MAŁA WERA``, | KRAKÓW 2015.`

cena wywoławcza: Wykup abonament

Na wietrze, 2015

akryl, płótno, 80 x 40 cm,
sygn. p.d.: Ilona Herc 2015 i na odwrocie

Miejsce Wery, 2015 r.

akryl/płótno, 50 x 100 cm
na odwrociu opisany: `ILONA HERC | ``MIEJSCE WERY`` | KRAKÓW 2015.`

Przestrzeń Wery II, 2015

akryl, płótno, 20x40 cm
sygn: Ilona Herc 2015, opisany na odwrocie: ILONA HERC "PRZESTRZEŃ WERY II" KRAKÓW, 2015

Frisbee, 2015

akryl, płótno, 50 x 100 cm,
sygn. na odwrocie

Wszystko będzie dobrze, z cyklu Mała Wera, 2014

akryl na płótnie, 50x50 cm
sygnowany z przodu, lewy dolny róg

Ślady, 2015 r.

akryl/płótno, 65 x 92 cm
na odwrociu opisany: `ILONA HERC ``ŚLADY`` | KRAKÓW 2015`

Wyspy Wery, 2014 r.

akryl/płótno, 45 x 70 cm
sygnowany p.d.: `2014 | Ilona Herc`
na odwrociu opisany: `ILONA HERC | ``WYSPY`` WERY KRAKÓW 2014.`

Schronienie III, 2015

akryl, płótno, 80x40 cm
sygn.

Schronienie I, 2014 r.

akryl/płótno, 70 x 120 cm
sygnowany p.d.: `Ilona Herc 2014`
na odwrociu opisany: `ILONA HERC | ``SCHRONIENIE I`` | KRAKÓW | /2014/`

Z cyklu `Mała Wera`, Niespotkanie, 2014 r.

technika mieszana/płótno, 40 x 100 cm
na odwrociu opisany: `ILONA HERC | ``NIESPOTKANIE`` z cyklu | ``Mała Wera.`` | KRAKÓW 2014.`

Pejzaż aletoryczny, czyli kaprys, 2013

akryl, płótno, 30x40 cm
sygn. p.d.: Ilona Herc 2013, opisana odwrocie ILONA HERC "Pejzaż alerotyczny, czyli kaprys", 2013

Przestrzeń Wery, 2014

akryl, płótno, 80x40 cm
sygnowany z przodu, prawy dolny róg

Schronienie, 2014

akryl, płótno, 80x80 cm
sygn. p.d.: Ilona Herc 2014, opisany na odwrocie: Ilona Herc, "Schronienie", Kraków, 2014

Przestrzeń Małej Wery, 2014

akryl, płótno, 80 x 40 cm,
sygn. na odwrocie

Moje miejsca, 2014 r.

akryl/płótno, 50 x 100 cm
na odwrociu opisany: `ILONA HERC | ``MOJE MIEJSCA`` | KRAKÓW | 2014 | [sygnatura]`

Wyspy Wery I 2014 r.

olej na płótnie, 40 x 60 cm, sygn.

Wyspy, z cyklu Mała Wera

akryl, płótno, 50 x 70 cm, 2014

Amo, 2014

olej, płótno, 81 x 65 cm,
sygn. p.d.: Ilona Herc `14,
opisany na odwrocie: ILONA HERC "AMO" KRAKÓW 2014 I.Herc

45 x 60 cm akryl płotno
sygn. p.d. I.Herc

liczba obiektów: 159