1 zł
2 600 000 zł

Malarz nieokreślony, 1 poł. XX w.

Mostek

akwarela, papier, 23 × 31 cm w świetle passe-partout
sygn. p. d.: A.K

cena wywoławcza: Wykup abonament

Pastuszek

akwarela, papier, 29 × 19,5 cm
sygn. p. d.: nieczytelnie

Portret mężczyzny

olej, płótno naklejone na płytę, 36,5 × 28 cm

Portret kobiety

olej, tektura, 21 × 17 cm
dedykacja w l. d.: szanownej Pani Wei(...)/na pamiątkę pobytu w (...)

Uliczka, 1933 r.

olej, płótno, 58 x 72,5 cm w świetle ramy;
sygn. i dat. p. d.: (nieczytelnie) 33

Martwa natura z kwiatami, 1949 r.

olej, płótno, 60,5 x 50,5 cm ;
sygn. i dat. p. d.: (nieczytelnie)/1949

Żółte róże

olej, tektura, 15 x 15 cm;
sygn. p. d. nieczytelnie

Burza na morzu

olej, deska, 26,5 x 36 cm

Drzewa

olej, płótno, 50 × 73 cm
niesygnowany

Pejzaż, 1919 r.

olej, płótno, 30 × 38 cm
sygn. i dat. nieczyt. p. d.: [...]19

Studnia na skarpie

olej, płótno, 21 × 35 cm
niesygnowany

Plaża

olej, sklejka, 41 × 51 cm

Pejzaż z domami

olej, płótno, 50 × 70 cm
sygn. p. d.: Harenda 75 Adam (?)

2 600 - 3 400 zł

Głowa kobiety

pastel, papier, 50 × 63 cm
sygn. p. d.: nieczytelnie

3 800 - 4 800 zł

Przemyśl, 1921 r.

olej, tektura, 27,3 × 18,5 cm
dat. i opisany w l. d.: Przemyśl 1921
oraz sygn. p. d.: Niewski(a) (?)

3 500 - 4 000 zł

Modelka w pracowni

olej, płótno, 49 × 40 cm
niesygnowany

1 500 - 2 500 zł

Pejzaż południowy z kościołem

olej, sklejka, 24 × 35 cm
niesygnowany

2 500 - 3 000 zł

Łodzie w porcie

olej, tektura, 25,5 × 36 cm
niesygnowany

1 500 - 2 000 zł

Klif w Orłowie, 1944 r.

akwarela, papier, 45,5 × 33 cm
sygn. i dat. l. d.: Schneider 44
na odwrocie nalepka przedwojennego antykwariatu Louisa Schrödera z ul. Kaletniczej 3 w Gdańsku: Louis Schröder/ Kunsthandlung u. Glaserei/ Danzig/ Gr. Scharmachergasse Nr. 3/ gegenüber Potrykus & Fuchs

500 - 800 zł

Capri

olej, płótno, 26 × 33 cm
niesygnowany

2 000 - 3 000 zł

liczba obiektów: 131