1 zł
2 600 000 zł

JASTRZĘBSKA Małgorzata (ur. 1975, Lublin)

Nr 481, 2016

olej, płótno, 70,5cm x 70,5 cm (wzdłuż boku kwadratu- 50 x 50 cm),
opisany na odwrocie: 'MAŁGORZATA JASTRZĘBSKA | 5.VIII.2016 | 481'

cena wywoławcza: Wykup abonament

NR 489

Olej, płótno, 50 x 50 cm, 2016,
sygn. na odwrocie: MAŁGORZATA JASTRZĘBSKA / 13.X.2016 / NR 489

Nr 491, 2016

olej, płótno, 50x50 cm
opisany na odwrocie: MAŁGORZATA JASTRZĘBSKA 24.X.2016. 491.

Nr 478 i 479, dyptyk, 2016 r.

olej/płótno, 40 x 30 cm (każda część)
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'MAŁGORZATA | JASTRZĘBSKA | 29.VII.2016 | 478.', 'MAŁGORZATA | JASTRZĘBSKA | 1.VII.2016. | 479.'

Zen 1 oraz Zen 2, 2016

farby wodne, papier (Fabriano), 2(38x28) cm
opisane na odwrocie: Małgorzata Jastrzębska 2016. -ZEN-

Nr 482, 2016 r.

olej/płótno, 63,5 x 63,5 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'MAŁGORZATA | JASTRZĘBSKA | 10.VIII.2016 | 482.'

NR 480, 2016

olej, płótno, 50 x 50 cm,
opisany na odwrocie: MAŁGORZATA JASTRZĘBSKA 2.VIII.2016. 480.

Nr 466, 2016 r.

olej/płótno, 50 x 50 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'MAŁGORZATA | JASTRZĘBSKA | 16.V.2016. | 466.'

NR 463, 2016

olej na płótnie, 40x30cm, opisany na odwrocie

464, 2016

olej, płótno, 30x40 cm
opisany na odwrocie: MAŁGORZATA JASTRZĘBSKA 10.V.2016 464

Nr 462, 2016 r.

olej/płótno
50 x 50 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'MAŁGORZATA | JASTRZĘBSKA | 18.IV.2016 | 462.'

Nr 460, 2016 r.

olej/płótno
40 x 40 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'MAŁGORZATA | JASTRZĘBSKA | 31.III.2016 | 460.'

NR 461, 2016

olej, płótno, 40 x 40 cm,
sygn. na odwrocie

NR 459 2016

Olej, płótno, 65 x 54 cm,
sygn. na odwrocie

Nr 454, 2016 r.

olej/płótno, 40 x 30 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'MAŁGORZATA | JASTRZĘBSKA | 4.II.2016. | 454.'

NR 451 2016

Olej na płótnie, 70 x 50 cm

Nr 453, 2016 r.

olej/płótno, 40 x 40 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'MAŁGORZATA | JASTRZĘBSKA | 29.I.2016 | 453.'

Nr 452, 2016

olej, płótno, 50 x 50 cm,
sygn. na odwrocie: MAŁGORZATA JASTRZĘBSKA | 25.I.2016 | 452

Nr 449, 2015 r.

olej/płótno, 40 x 40 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'MAŁGORZATA | JASTRZĘBSKA | 15. XII. 2015. | 449.'

NR 450, 2015

olej, płótno, 55 x 46 cm,
sygn. na odwrocie: MAŁGORZATA JASTRZĘBSKA/ 28.XII.2015/ 450

liczba obiektów: 123