PORADA Paweł (ur. 1985)
olej, płótno, 100 x 50 cm,
sygn. na odwrocie
cena wywoławcza: Wykup abonament
PORADA Paweł (ur. 1985)
olej/płótno
115 x 75 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'Porada 2016 | Δ'
na odwrociu opisany: 'Porada 2016 | Δ'
PORADA Paweł (ur. 1985)
olej, płótno, 80 x 80 cm,
sygn. p.d.
PORADA Paweł (ur. 1985)
Historia jednego dnia, dyptyk, 2016
akryl na płótnie, 60x80cm, 40x80cm, sygn.. p. d.
PORADA Paweł (ur. 1985)
olej na płótnie 115x75 cm
PORADA Paweł (ur. 1985)
olej, płótno, 60 x 80 cm, sygn. p.d.
PORADA Paweł (ur. 1985)
olej na płótnie, 2x50x70 cm
Sygn. p. d.
PORADA Paweł (ur. 1985)
olej, płótno, 50x180 cm (50x70 + 50x40 + 50x70 cm)
sygn. p.d. Porada 2016, opisany na odwrocie: Paweł Porada 2014
PORADA Paweł (ur. 1985)
Olej na płótnie, 80x60cm
Sygn.. p. d.
PORADA Paweł (ur. 1985)
Kobieta i pawie, dyptyk, 2016 r.
olej/płótno, 80 x 120 cm (całość)
sygnowany p.d.: 'Porada 2016 | Δ'
na odwrociu opisany: 'Porada 2016 | Δ' (każda część)
PORADA Paweł (ur. 1985)
olej, płótno, 115x75 cm
sygn. p.d. Porada 2016
PORADA Paweł (ur. 1985)
olej, płótno, 80 x 120 cm (dyptyk),sygn. l. d.: monogram autorski
PORADA Paweł (ur. 1985)
akryl, płótno, 50x40 cm
opisany na odwrocie: Porada 2015
PORADA Paweł (ur. 1985)
olej, płótno, 115 x 75 cm,
sygn. na odwrocie
PORADA Paweł (ur. 1985)
Historia jednego dnia - dyptyk, 2016
Akryl na płótnie, 60 x 80 i 40 x 80 cm
PORADA Paweł (ur. 1985)
Bliźnięta (Gemini), dyptyk, 2016 r.
olej/płótno
115 x 150 cm
PORADA Paweł (ur. 1985)
olej, płótno, 75 x 115 cm,
sygn. p. d.
PORADA Paweł (ur. 1985)
olej na płótnie, 2x30x80 cm,
sygn. p. d.
PORADA Paweł (ur. 1985)
Akryl na płótnie, 115 x 75 cm
PORADA Paweł (ur. 1985)
olej, płótno, 115 x 75 cm,
sygn. p.d.