PELIPAS Olga (ur. 1988, Symferopol (Ukraina))
akryl/płótno, 80 x 100 cm
sygnowany l.d.: 'Pelipas'
cena wywoławcza: Wykup abonament
akryl, płótno, 70 x 100 cm,
sygn. l. d.: Pelipas
akryl/płótno, 90 x 110 cm
sygnowany l.d.: 'Pelipas'
akryl, płótno, 80 x 100 cm, sygn. l. d.: Pelipas
akryl, płótno, 80 x 100 cm,
sygn. p.d.: Pelipas
Podróż do krainy Centaurów, 2016 r.
akryl/płótno, 100 x 100 cm
sygnowany l.d.: 'Pelipas'
olej, płótno, 100x70 cm
sygn. l.d.: Pelipas
akryl/płótno, 89 x 100 cm
sygnowany l.d.: 'Pelipas'
olej, płótno, 100x70 cm
sygn. l.d.: Pelipas
akryl, płótno, 115 x 65 cm,sygn. l.d.: Pelipas
olej, płótno, 90x90 cm
sygn. l.d.: Pelipas
akryl/płótno
92 x 60 cm
sygnowany l.d.: 'Pelipas'
akryl/płótno
50 x 100 cm
sygnowany l.d.: 'Pelipas'
akryl, płótno, 70 x 70 cm,
sygn. l.d.: Pelipas
Akryl, płótno, 50 x 100 cm,
sygn. p.d. PELIPAS
akryl/płótno, 80 x 120 cm
sygnowany p.d.: Pelipas
akryl, płótno, 50 x 70 cm,
sygn. p.d.: Pelipas
olej, płótno, 80x100 cm
sygn. p.d.: Pelipas
akryl/płótno, 90 x 60 cm
sygnowany p.d.: 'Pelipas'