1 zł
2 600 000 zł

DWURNIK Edward (1943 Radzymin - 2018 Warszawa)

Radzymin (2009)

sygn. dat. p.d.
akwarela, tempera, papier
30x21

cena wywoławcza: Wykup abonament

Dwie cytryny na Kazimierzu (2010)

sygn. dat. p.śr.
akwarela, tempera, papier
24x32

Kozłówka-magazyn (1990)

sygn. dat. p.d.
olej, płótno
73x101

Syreny, 1973

olej, płótno, 100 x 120 cm;
na odwrocie napisy autorskie oraz nalepka z wystawy pośmiertnej artystki z 1983 w Muzeum Narodowym w Gdańsku

Materace faszynowe, 1990

olej, płótno, 50 x 61 cm;
sygn. i dat p. d.: 1990 / E. DWURNIK; tytuł l. d.

Warszawa, 1999

akwarela, papier
46 x 54,5 cm;
sygn i dat. p. d.: E.DWURNIK 1999

Nowy Jork, 2003

olej, płótno,
65 x 46 cm;
sygn. i opisany na odwrocie: 2003 / E. DWURNIK / NY / RYS. NR 10129

Wrocław, 2005

ołówek, papier,
28 x 37 cm;
sygn. i dat. p. d.: WROCŁAW. E. DWURNIK 05

Central Park, 2003

olej, płótno,
60 x 50 cm;
sygn. i opisany na odwrocie: 2003 / E. DWURNIK / NY / RYS.NR 10109

CYKL 6, 28 XII 1969 - zestaw rysunków

24 rysunki; flamaster, papier,
35 x 50 cm;
sygn. i dat. p. d.: 28 XII 69 E. Dwurnik;
opisane na odwrocie, wraz z pieczątkami autorskimi; w ramach cyklu kilka serii i pojedynczych kompozycji: "W cieniu wiaduktu" (7 rysunków), "Na moście" (3 rysunki) "Rycerze Słońca" (6 rysunków) "Gapy w trolejbusie" (3 rysunki), "Twarzą w twarz" (2 rysunki), "Za wsią", "Poranek", "Ciekawy dowcip"

Manhattan 2010

akwarela
35x49 cm

Srebrnica 2009

akwarela
32x24 cm

Obraz Nr 167, 2003 r.

technika własna, akryl, collage/płótno,
146 x 146 cm
sygnowany, datowany i ne katalogu autorskiego na odwrocie: `XXV | 167 | 2993` oraz `2003 | E. DWURNIK | Nr 167`

Płock, 1980 r.

olej/płótno,
73,5 x 55 cm
datowany i sygnowany p.d.: `80. E. DWURNIK`; na odwrociu dat., sygn. i nr katalogu autorskiego: `1980 | E. DWURNIK | IX - 183. 677` oraz naklejka autorska z opisem na blejtramie
Stosunkowo wczesna (nr 183) praca z cyklu "Podróże autostopem" (cykl IX).

Materace faszynowe, 1990

olej, płótno,
50 x 61 cm;

Wrocław, 2005

ołówek, papier,
28 x 37 cm;

Kowary (2008)

sygn. dat. p.d.
olej, płótno
46x55

Ustka (2009)

sygn. dat. p.d.
akwarela, gwasz, papier
32x24

Bukowina tatrzańska, 1981

akwarela, gwasz, papier,
49 x 34,5 cm,
napisy autorskie u góry: E. DWURNIK - DOMEK BIAŁY KRZYZ 1981 / 28 lipiec / BUKOWINA TATRZAŃSKA

Starówka - chmury, 2006

olej, płótno, 73 x 100 cm;
sygn. p. d.: STARÓWKA, E.DWURNIK 06
oraz na odwrocie: 2006 / E.DWURNIK/"Starówka - chmury"/ NR: XI-394/3562

liczba obiektów: 1062