1 zł
2 600 000 zł

NOWOSIELSKI Jerzy (1923 Kraków - 2011 Kraków)

Akt, 1999

serigrafia barwna, papier,
92 x 62 cm (w świetle ramy), 85 x 56 cm (odbitka);
sygn. i dat. p.d.: JERZY NOWOSIELSKI 1999 r, nr l.d.:52/60

cena wywoławcza: Wykup abonament

Akt z miską, 1999

serigrafia barwna, papier,
88 x 69 cm (w świetle ramy), 75 x 57 cm (odbitka);
sygn. i dat. p.d.: Jerzy Nowosielski 1999 r, nr l.d.: 26/60

Dziwne zjawisko w górach, 1966 r.

olej/płótno, 78 x 58 cm
sygn. i dat. na odwrocie: `JERZY NOWOSIELSKI / 1966`

Bez tytułu, 1944 r.

tusz/papier, 19,5 x 28,5 cm w św. p. p.
sygn. i dat. na odwrocie: `Nowosielski 1944`

Cerkiew, 1978

akryl, płótno, 50 x 70 cm
sygn. na odwrociu: Jerzy Nowosielski
na odwrociu: dwie pieczątki nieczytelnie

Głowa, 1990

rysunek, tusz, papier, 55,5 x 37,5 cm;
sygn. i dat. l.g.: JERZY NOWOSIELSKI 1990

Akt, 1997

serigrafia czarno-biała, papier, 100 x 70 cm;
sygn. i dat. p.g.: 9/30 Jerzy Nowosielski 97

Akt w oknie, 1998

serigrafia, papier, 77 x 62 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. ołówkiem p.d.: Jerzy Nowosielski 1998 r. oraz l.d.: E.A.

AKT, 1983

akwarela, papier
20.8 x 29.8 cm
datowany na odwrocie

AKT, 1975

olej, płótno
70 x 50 cm
Na odwrocie na płótnie napis czarną farbą: IX. 1975 | JERZY NOWOSIELSKI | OLEJ

Głowa, 1990

Portret męski, 1962

olej, płótno, 60 x 50 cm
sygn. i dat. na odwrociu: Jerzy Nowosielski 1962

Akt, 1994 r.

długopis/papier, 21 x 10,5 cm
sygn. i dat. l. g.: `JERZY NOWOSIELSKI 94`

Bez tytułu, lata 60.

ołówek, papier, 14x20 cm

KONCERT, 1954

olówek, papier kremowy,
14.4 x 20.5 cm
sygnowany l.d.: J.N.

KOBIETA NA SOFIE, 1960

tusz, pióro, kredki barwne, papier kremowy,
40.7 x 38.8 cm
sygnowany p.d.: T. Kantor

STATEK NA RZECE I, ok. 1969

olej, plótno,
60 x 100 cm
na odwrocie na plótnie napis: JERZY NOWOSIELSKI oraz nalepka: PREZYDIUM RADY NARODOWEJ | m. KRAKOWA | WYDZIAL KULTURY | MIEJSKI KONSERWATOR ZABYTKÓW | 172/58/71 | 4. VI 1971| Mpuchalska
na blejtramie nalepki: 1. NOWOSIELSKI | Battello | (100 x 59); 2. (czesciowo uszkodzona) ...Statek na rzece | I | c. 10.000 .- zl... i ponizej pieczatka Galerii Desa

AKT, 1963

olej, plótno,
80 x 60 cm
na odwrocie na plótnie napis: JERZY NOWOSIELSKI | "AKT" | 1963 | 81 x 60

ołówek, 33 x 12 cm, sygn.

Akt, 1997

serigrafia, papier, 100 x 70 cm, numerowana,
sygn. i dat. l. g.: 18 / 30 Jerzy Nowosielski 97

liczba obiektów: 1183