RITTER Maria (1899-1976)
akwaforta z akwatintą, 17,7 x 10,4 cm, sygnowana ołówkiem "M.Ritter", na odwrocie stempel "Maria Ritter Nowy Sącz" oraz ołówkiem "Włochy 1983"
cena wywoławcza: Wykup abonament
RITTER Maria (1899-1976)
olej, płótno; 38 x 52 cm;
sygnowany po lewej stronie u dołu: MRitterówna
RITTER Maria (1899-1976)
RITTER Maria (1899-1976)
kredka, piórko, papier, w.29,4 x 21,2 cm, na odwrocie pieczątka autorska,
RITTER Maria (1899-1976)
kredka, tusz, papier, w.29,3 x 20,8 cm, na odwrocie pieczątka autorska,
RITTER Maria (1899-1976)
olej, papier, w.18,2 x 25,6 cm, sygn. p. d. "M Ritter", na odwrocie pieczęć autorska,
RITTER Maria (1899-1976)
akwarela, papier, 15,5 x 21 cm, sygn. p.d.: MRitterówna
RITTER Maria (1899-1976)
Olej, tektura; 25 x 21 cm (w świetle passe-partout)
Sygn. p.d.: 1958 | MRitterow..
RITTER Maria (1899-1976)
Portret dziewczyny w czarnej sukni z żółtą broszką
olej, płótno,
64 x 52 cm;
sygn. p.d.: M Ritterówna
Na odwrociu powtórzona sygnatura i nalepka z tytułem obrazu i nr 278.