PESKE Jean (Jan Mirosław) PESKÉ, PESZKE (ur. 1870 Golta - zm. 1949 Le Mans)
cena wywoławcza: Wykup abonament
WIDOK z TARASU - Pejzaż z południa Francji
akwarela na tekturze,
44x 54,5 cm,
sygnowana p.d. "Peské"
olej/płótno, 66 x 81 cm
olej/płyta, 46 x 55 cm
sygnowany l.d.: `Peske`
akwarela/papier, 57 x 45,5 cm (w świetle passe - partout)
sygnowany p.d.: `Peské`
kredka i tusz, sygnowana i datowana 1904 w prawym dolnym rogu
18,5 x 11 cm
dwie akwarele recto verso, jedna podpisana w lewym dolnym rogu, druga posiada podpis Ť Peske ą w prawym dolnym rogu (nie gwarantowany)
26 x 36 cm
Dom na południu Francji (okolice Nimes)
olej na płycie
sygnowany
19,5 x 26,5 cm
olej/płótno, 47 x 56 cm
sygnowany l.d.: `Peske`
Estymacja 6 000 - 8 000 zł
Pastel
45,5 x 61 cm (w świetle oprawy)
sygn. l.d.: Jean Peské
pastel, papier
45,5 x 61 cm
sygn. l.d.: Jean Peske
Sous les frondaisons au printemps
olej, płótno
38 x 46 cm
sygn. l. d.: Peske
Technika: olej, płótno
Wymiary: 66x54 cm
Sygnowany: u dołu z lewej - Peske