1 zł
2 600 000 zł

STUDNICKI Juliusz (1906-1978)

SPOTKANIE, 1956 /1957

akwarela, ołówek, 28,5 x 20 cm w świetle passe-partout,
sygnowana p.d. "J. Studn…";
na odwrocie, na plecach oprawy naklejona kartka z informacją o obrazie (także tytułem).

cena wywoławcza: Wykup abonament

STUDNICKI Juliusz (1906-1978)

Bukiet egzotyczny

olej, płótno;
54 x 73 cm;
sygn. l. d.: J.STUDNICKI
Na odwrocie napisy: NR.INW.40 (dwukrotnie powtórzony)
oraz: Elgora?

STUDNICKI Juliusz (1906-1978)

Diabelski las

olej, płótno, 41 x 65 cm;
sygn. p. d.: JStudnicki
Na odwrocie na krośnie tytuł oraz dwukrotnie nr inw. 150

STUDNICKI Juliusz (1906-1978)

Biesiada, 1970

olej, płótno ;
79 x 100 cm ;
sygnowany po lewej stronie u dołu: J. Studnicki 70 na odwrocie napis czarną farbą: Juliusz Studnicki | " Biesiada" 70. poz397/70

STUDNICKI Juliusz (1906-1978)

Kompozycja zielona

olej, płótno,
65 x 54 cm;
sygn. l. g.: STUDNICKI
na odwrocie dwukrotnie powtórzony Nr inw. 149

STUDNICKI Juliusz (1906-1978)

W ŚWIECIE LALKI, 1961

olej na płótnie,
90,5 x 71,5 cm,
sygnowany l.d. "J. STUDNICKI 61"

STUDNICKI Juliusz (1906-1978)

Pejzaz z białą bramką

olej, płótno,
57 x 73 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: STUDNICKI
Na odwrocie kompozycja malarska przedstawiająca mężczyznę z gitarą; oraz na krośnie malarskim nalepka wystawowa z Muzeum Narodowego w Warszawie, Wystawa malarstwa Warszawskiego 1962, z tytułem obrazu: Pejzaż z białą bramką

STUDNICKI Juliusz (1906-1978)

MARTWA NATURA Z OWOCAMI W MISIE, lata 30. XX w.

olej na płótnie,
35 x 47 cm
sygnowany p.g. "Studnicki"
W okresie przedwojennym - czołowy polski kolorysta.

STUDNICKI Juliusz (1906-1978)

Kwiaty

tempera, papier
50 x 55 cm;
sygn. p. d.: J. STUDNICKI

STUDNICKI Juliusz (1906-1978)

Okienko do kuchni w kawiarni plastyków 1943

Akwarela, papier, 24,5 x 35, 5 cm,
sygn. l.d.: J Stud.

STUDNICKI Juliusz (1906-1978)

Kwiaty w wazonie

sygn. p.d.
olej, tektura
50x55.8

STUDNICKI Juliusz (1906-1978)

STUDNICKI Juliusz (1906-1978)

Kwiaty

tempera, papier, 50 x 55 cm;
sygn. p. d.: J. STUDNICKI

STUDNICKI Juliusz (1906-1978)

Trombetiere

olej, płotno, 65 x 81 cm; sygn. p.d: STUDNICKI
na odwrocie napis autorski : Trombetiere oraz: nr inw. 129

STUDNICKI Juliusz (1906-1978)

ARCYDIABEŁ, ok. 1965

olej, technika mieszana, płótno,
125 x 90 cm
Na odwrocie na blejtramie napis: arcidiavglo

STUDNICKI Juliusz (1906-1978)

TRZY TWARZE

olej/płótno,
130 x 164 cm

STUDNICKI Juliusz (1906-1978)

Rogaty je¼dziec

olej, płótno, 148 x 81 cm

STUDNICKI Juliusz (1906-1978)

Maszyna

akwarela, kredka, papier, 26 x 40 cm;
sygn. p. g.: J. Stud; opis autorski l. d.: Maszyna do/ produkowania mózgu i szczoteczek do zębów.

STUDNICKI Juliusz (1906-1978)

Rogaty je¼dziec

olej, płótno, 148 x 81 cm

STUDNICKI Juliusz (1906-1978)

Diabeł

olej, płótno, 30 x 24 cm,
sygn. p. d.: J.S.
Na odwrocie nr inw. 158 oraz napisy: adresat: Warszawa J. Studnicki / Rycerska 4/6 ... oraz nadawca / K. Studnicka / Sopot Westerplatte 25

liczba obiektów: 170