PODSADECKI Kazimierz (1904-1970)
Scena zbiorowa - wg. Kompozycji Tycjana, 29 III 1964
piórko, tusz sepiowy, papier; 25 x 35 cm;
sygn.p.d.: Podsadecki (podkreślone)/29.3./1964, napis autorski l.d.: z TYCJANA
cena wywoławcza: Wykup abonament
Pejzaż z okolic Kalwarii Zebrzydowskiej
węgiel, papier żeberkowy; 11 x 17cm
olej, tektura; 17 x 22,5 cm;
sygn. i dat. l. d.: Podsadecki 36 (ołówkiem).
olej, tektura; 25 x 34,5 cm;
sygn. i dat. p. d.: PODSADECKI/ IX 1958.
olej, tektura, 27 x 31,8 cm;
sygn. l.d.: SADECKI;
olej, tektura, 35 x 27,2 cm;
sygn. p. d.: PODSADECKI;
olej, płótno, 77 x 40 cm;
sygn. i dat. p. g.: PODSADECKI /VIII/ 1958;
gwasz, farby do malowania na szkle, szkło; 19 x 15 cm;
sangwina, papier, 17,3 x26 cm
sygn.l.g.: PODSADECKI (podkreślone)/ 21.8.960-.
* do obiektu zostanie doliczona opłata wynikającą z tzw. droit de suite
Akt siedzącej kobiety, 1959 r.
piórko, tusz, lawowanie, papier, 20 × 27cm
sygn. l. d.: PODSADECKI (podkreślone)
napis autorski p.d.: 1.I.959
olej, płyta, 26 x 34 cm,
sygn. p.d.: Podsadecki.
Na odwrocie dedykacja: Tadziowi Olszewskiemu w dniu imienin K. Podsadecki Kraków 1957.
kredka, papier; 21 x 28cm;
sygn.l.d.: Podsadecki/czerw. 1939
Akt siedzącej kobiety - geometryczny, 1.I.1959
piórko, tusz lawowany, papier jasnoszary; 20 x 27cm;
sygn.l.d.: PODSADECKI (podkreślone), napis autorski p.d.: 1.I.959
Pejzaż z Kalwarii Zebrzydowskiej, wrzesień 1937
węgiel, papier żeberkowy; 11 x 17cm;
napis autorski p.g.: Kalwarja
tempera olejna, tektura; 37,5 x 59,5 cm;
sygn. l. d.: PODSADECKI VIII 1958
olej, tektura; 17,5 x 25 cm;
sygn. l. d.: Podsadecki 36 (ołówkiem)