1 zł
2 600 000 zł
/5

MŁODOŻENIEC Piotr (ur. 1956, Warszawa)

Przejście, 1989

olej, płótno,
137 x 102 cm
sygnowany p.d. pionowo wzdłuż prawej krawędzi: P M 89 [obok ideogram człowieka], sygn. na odwr. l.g.: przejście | P.MŁODOŻENIEC `89 | ol/PŁ

cena wywoławcza: Wykup abonament

Na dachu

olej, akryl
72x51 cm

Szyld Galerii Promocyjnej, 1987

szablon, gwasz, płótno,
181 x 82 cm
sygn. l.d.: 7-IX | PM 87, p.g. napis z szablonu: GALERIA | PROMOCYJNA | WARSZAWA | RYNEK ST. MIASTA 2

Portret

2003 r.
olej na płótnie
72,5x54

SPOTKANIE, 1988 r.

Olej na płótnie 104 x 75 cm
Sygnowany na odwrocie - "Piotr Młodożeniec / 88 / Spotkanie"

Przejście 1989

olej, płótno, 137 x 102 cm; sygn. i dat. na odwrocie

/5
liczba obiektów: 86