1 zł
2 600 000 zł

PAMUŁA Jan (ur. 1944, Spytkowice k. Wadowic - 2022)

Postacie, 1967

Akwaforta, akwatinta;
wym. komp.: 195 x 148 mm;
sygn. oł. p.d.: Jan Pamuła, śr. d.: A.P., l.d. data i tytuł. Grafika z unikatowej teki tzw. "paryskiej".

cena wywoławcza: Wykup abonament

Głowa z brzegiem morza, 1967

Akwaforta, akwatinta barwna;
wym. komp.: 237 x 175 mm;

Impresja, 1989

Olej, płótno;
wym.: 33 x 49 cm;
sygn. p.d.: J. Pamuła; na odwrocie sygn., tyt. i dat.

Układ, 1980

Olej, płótno;
wym.: 35 x 27 cm;
sygn. p.d.: JAN PAMUŁA; opis autorski na odwrocie.

Obraz 2011/11, 2011

grafika komputerowa
wym. 60 x 70 cm

Obraz 2011/17d, 2011

grafika komputerowa
wym. 60 x 70 cm

Seria komputerowa , 1996 r.

olej/płótno,
70 x 70 cm
sygnowany i opisany na odwrociu flamastrem: `JAN PAMUŁA SERIA KOMPUTEROWA 1996/5`

Układ XXIX, 1989

Litografia barwna; wym. komp.: 234 x 156 mm; sygn. oł. p.d.: Jan Pamuła, l.d. 1989 - Układ XXIX; egz. 10/35.

Układ XXIV, 1987

Litografia barwna; wym. komp.: 195 x 131 mm; sygn. oł. p.d.: Jan Pamuła, l.d. 1987 - Układ XXIV; egz. 1/50.

Teka paryska, 1967

Teka 10 grafik wykonanych technikami metalowymi (akwaforta i akwatinta) barwnych (1 brak); średni wym.: 235 x 177 mm; sygn. oł. p.d.: Jan Pamuła; a) Głowa z brzegiem morza; b) Postać; c) Na szczycie drabiny; d) Trzy postacie; e) Dwie postacie; f) Głowa; g) Dziwny krąg; h) Dziwny ogród; i) Postacie; teka powstała we Francji; odbito jeden (oferowany) egzemplarz.

Układ XIX, 1985

Litografia barwna; wym. komp.: 197 x 131 mm; sygn. oł. p.d.: Jan Pamuła, l.d. 1985 - Układ XIX; egz. 8/16.

Dyptyk: Nowa seria barwna - A i B, 2009 r.

litografie barwne,
73 x 88 cm,
sygn.

Obraz 2008/5 gda, 2008

Unikatowy druk cyfrowy;
wym. komp.: 670 x 840 mm;
sygn., dat. i tyt. oł.

Obraz 2008/4 gda, 2008

Unikatowy druk cyfrowy;
wym. komp.: 670 x 840 mm;
sygn., dat. i tyt. oł.

seria komputerowa, 2008

akryl/płótno
100 x 100 cm

Układ z błękitami I, 1979

akryl/płótno,
63,5 x 52 cm
sygnowany i opisany na blejtramie

Seria komputerowa, 2007

olej, płótno,
50 x 50 cm;
sygn. p. d.: J. PAMUŁA 2007

Seria komputerowa, 2007

olej, płótno, 50 x 50 cm;
sygn. p. d.: J. PAMUŁA 2007

Obraz, 2009 r.

litografia barwna, 2009-9, 88 x 105 cm, sygn.

Układ 37, 1990

Serigrafia barwna; wym.: 510 x 340 mm, sygn. p.d.: Jan Pamuła, 26/50.

liczba obiektów: 124