1 zł
2 600 000 zł

KIERZKOWSKI Bronisław (1924-1993)

K 14, 1973

olej, płótno;
129,5 x 181 cm
sygn. p.d. "K 14" KIERZKOWSKI 1973

cena wywoławcza: Wykup abonament

Abstrakcja, 1960 r.

akwarela, tusz/papier, 22 x 21 cm (arkusz, w świetle passe-partout)
sygnowany p.d.: `B. Kierzkowski`

Relief, 1973

technika własna, drewno,
83 x 102 cm;
sygn. i dat. na odwrocie: KIERZKOWSKI / aalborg 1973;
obiekt pochodzi z kolekcji Paula Rasmussena

Nr 41, 1985

olej, płótno,
80 x 80 cm;
sygn. na odwrocie: B. KIERZKOWSKI. 1985

K.F.30, 1976

olej, płótno,
92 x 64.5
sygn. na odwrocie: B. KIERZKOWSKI | 1976 | 68 x 95 | K.F.30

KOMPOZYCJA Z ZIELONYM OKRĘGIEM

Gwasz, papier;
19,6 x 19,4 cm w świetle
Sygnowany śr.d.: KIERZKOWSKI - na maszynie do pisania i pociągnięty po zarysie farbą.

Tryptyk, 1970 r.

część środkowa: olej/sklejka,
147 x 79,5 cm; skrzydła: olej/deska, 130 x 42 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: `KIERZKOWSKI | WARSZAWA | 1970 | NR. 10`

Faktura nr 18, 1978

akryl, tektura,
100 x 70 cm;
sygn. p. d.: B. Kierzkowski;
opisany na odwrocie: Bronisław / KIERZKOWSKI / 1978 / 100 x 70 cm / "Faktura NR 18/78"

Relief, 1973

technika własna, drewno,
83 x 102 cm;

linoryt, papier,
46,8 x 34 cm (w świetle oprawy);
sygn. u dołu. na płycie: B. KIERZKOWSKI; nr odbitki l. d.: 88/100 (ołówkiem)

Kompozycja nr 58, 1985

olej, płótno, 59 x 74 cm;
sygn. i dat. na odwrocie: B. KIERZKOWSKI / 1985 / 58

Kompozycja nr 58, 1985

olej, płótno,
59 x 74 cm;

Kompozycja z zielonym kołem

technika mieszana, papier;
20 x 20 cm
sygn. u dołu KIERZKOWSKI

Kompozycja fakturowa nr 31, 1978

olej, płótno,
81 x 50 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie

Kompozycja, 1973 r.

technika mieszana/płótno,
119 x 94, 5 cm
sygnowany i datowany p.d.: `KIESZKOWSKI | 1973`

linoryt, papier, 33,5 x 48,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d. na płycie: KIERZKOWSKI;
nakład l. d.: 87/100 (ołówkiem)

linoryt, papier,

Relief, 1973 r.

technika własna, relief, drewno, olej/płyta paździerzowa,
126 x 58,5 cm sygnowany i datowany na odwrocie: `KIERZKOWSKI | aalborg 1973`

linoryt, papier,
33,5 x 48,5 cm (w świetle oprawy);

Nr 1, 1976

technika własna, kolaż, papier,
34 x 45 cm;
sygn. p. d.: B.KIERZKOWSKI

liczba obiektów: 162