1 zł
2 600 000 zł

MALARZ NIEOKREŚLONY, XX w.

Na wietrze

olej, sklejka; 49 x 39 cm;
na odwrocie napis: Ofiarowane / JWP. (...) / M. (słabo czytelny).
Praca nieokreślonego malarza polskiego, zwraca uwagę walorem artystycznym.

cena wywoławcza: Wykup abonament

MALARZ NIEOKREŚLONY, XX w.

Sanna

akwarela na podrysowaniu ołówkiem, papier;
44 x 98 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: ... - (słabo czytelnie) / szkic do obrazu.

MALARZ NIEOKREŚLONY, XX w.

Snopy, 1960

olej, tektura; 42,3 x 54,5 cm;
sygn. i dat. p. g.: Moncchener / 1960.

MALARZ NIEOKREŚLONY, XX w.

Młyn

akwarela, papier, 24 x 17 cm (w świetle passe-partout);
sygn. p. d.: monogram wiązany i niżej data: wrzesień 1938,
p. d. okrągły suchy tłok.

MALARZ NIEOKREŚLONY, XX w.

Morze

akwarela, gwasz, papier; 35 x 49 cm.

MALARZ NIEOKREŚLONY, XX w.

Żydzi nad księgą

kredka, pastel, papier; 26,2 x 32 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. g.: nieczytelnie.

MALARZ NIEOKREŚLONY, XX w.

Bzy w wazonie

pastel, papier, 46 x 56 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. p. d.: M....-Hreb / 940.).

MALARZ NIEOKREŚLONY, XX w.

Wschodni targ

olej, tektura; 40 x 50 cm;
sygn. l. d.: SBiałucki (?)

MALARZ NIEOKREŚLONY, XX w.

Villa Morcua Roma, 1963 r.

akwarela, papier, 70 x 49 cm
sygn. i dat. l. d.: nieczytelnie/Roma Villa Marcua 1963

MALARZ NIEOKREŚLONY, XX w.

Wierzba

olej, sklejka; 76,5 x 100 cm

MALARZ NIEOKREŚLONY, XX w.

Uliczka

akwarela, papier, 40 × 26,5 cm w świetle passe-partout

MALARZ NIEOKREŚLONY, XX w.

Uliczka

olej, płyta; 48,5 x 38,5 cm;
sygn. p. d.: W. S(...)

MALARZ NIEOKREŚLONY, XX w.

Martwa natura z jabłkami

olej, płyta, 50 × 40 cm
sygn. p. d.: nieczytelnie

MALARZ NIEOKREŚLONY, XX w.

Uliczka

akwarela, papier, 30,5 × 20 cm
sygn. p. d.: nieczytelnie

MALARZ NIEOKREŚLONY, XX w.

Panorama miasta

akwarela, papier; 47,5 x 66 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: nieczytelna (ołówkiem)

MALARZ NIEOKREŚLONY, XX w.

Żaglówki

olej, płótno, 70,5 × 100 cm
sygn. p. d. nieczytelnie

MALARZ NIEOKREŚLONY, XX w.

Motyw z Krosna, 1940

olej, sklejka; 42 x 57,7 cm;
sygn. p. d.: Butytir? Emil Krosno 1940

MALARZ NIEOKREŚLONY, XX w.

Pejzaż morski ze skałami

olej, płótno naklejone na tekturę, 35,5 x 41 cm
sygn. p. d.: nieczytelnie

MALARZ NIEOKREŚLONY, XX w.

Pod lasem

olej, płótno; 70 x 115 cm;
sygn. p. d.: JGarbecki (? - słabo czytelnie)

MALARZ NIEOKREŚLONY, XX w.

Pejzaż za oknem, 1990

technika mieszana, płyta; 81,3 x 61,5 cm;
sygn. i dat. p. d.: nieczytelnie

liczba obiektów: 147