PORADA Paweł (ur. 1985)
olej, płótno, 75x115 cm
sygn. p.d. Porada 2016
cena wywoławcza: Wykup abonament
PORADA Paweł (ur. 1985)
Kobieta, kot, trójkąty, dyptyk, 2015
olej, płótno, 50 x 110 cm
PORADA Paweł (ur. 1985)
olej/płótno, 80 x 100 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'Porada 2016 | Δ'
na odwrociu opisany: 'Porada 2016 | Δ'
PORADA Paweł (ur. 1985)
Tajemnice trójkątów, tryptyk, 2016
olej, płótno, 3 x 80 x 60 cm,
sygn.
PORADA Paweł (ur. 1985)
olej, płótno, 115 x 75 cm,
sygn. l.d.
PORADA Paweł (ur. 1985)
Olej na płótnie, 80x60cm
Sygnowany z przodu prawy dolny róg
PORADA Paweł (ur. 1985)
olej, płótno, 114x74 cm
sygn. p.d.: Porada 2015, opisany na odwrocie: Porada 2015
PORADA Paweł (ur. 1985)
olej/płótno, 50 x 40 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: 'Porada 2015'
PORADA Paweł (ur. 1985)
Kobieta z papugami, dyptyk, 2015
olej, płótno, 80 x 70 cm, 80 x 60 cm,
sygn. p.d.
PORADA Paweł (ur. 1985)
Olej na płótnie, 80x60 cm
Opisany na odwrocie
PORADA Paweł (ur. 1985)
olej, płótno, 60x120 cm
sygn. p.d.: Porada, opisany na odwrocie: Porada 2015
PORADA Paweł (ur. 1985)
olej, płótno, 80 x 60 cm
PORADA Paweł (ur. 1985)
Olej na płótnach, dyptyk, 60x130 cm (60x80, 60x50)
Sygnowany z przodu, lewy dolny róg
PORADA Paweł (ur. 1985)
olej, płótno, 115 x 55 cm,
sygn. p.d.: Porada 2015
PORADA Paweł (ur. 1985)
olej, płótno, 60x80 cm
sygn. p.d.: Porada 2015
PORADA Paweł (ur. 1985)
Akryl na płótnie, 65x50 cm
Opisany na odwrocie
PORADA Paweł (ur. 1985)
Kobieta w czerwonej sukience, 2014 r.
olej, płótno, 100 x 70 cm
PORADA Paweł (ur. 1985)
olej, płótno, 115 x 75 cm,
sygn. p.d.: Porada
PORADA Paweł (ur. 1985)
olej, płótno, 115 x 75 cm,
sygn. p.d.
PORADA Paweł (ur. 1985)
olej, płótno, 115 x 75 cm,
sygn. p.d.