1 zł
2 600 000 zł

DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)

Zwielokrotniona, 1968

olej, płótno; 90 x 63 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: Jan Dobkowski / "ZWIELOKROTNIONA" 1968 ROK / olej / 90 cm x 63 cm

cena wywoławcza: Wykup abonament

DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)

28.4.76., 1976

ołówek/papier, 31 x 23 cm w świetle passe-partout
sygn. i opisany p.d.: Jan Dobkowski 28.4.76.

DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)

Otchłań, 1983 r.

olej, akryl, płótno, 120 x 160 cm, sygn. p.d.: Jan Dobkowski 83

*

DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)

BEZ TYTUŁU, 1993

pastel, papier czarny
70 x 100 cm
sygn. l.d.: Jan Dobkowski 1993 ROK

DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)

GRANICA, 1971

olej, płótno
139 x 138 cm
sygn. na odwrocie na płótnie: Jan Dobkowski | "GRANICA" 1971 Rok | OLEJ | 138 cm x 138 cm

DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)

Pejzaż wyobraźni (1988)

sygn. dat. na odwrociu
olej, pilśnia
39x61 cm

DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)

Zaćmienie, 1974 r.

akryl/płótno, 147 x 197 cm
sygnowany, datowany i opisany na dwrociu: 'Jan Dobkowski | "ZAĆMIENIE" 1974 | 147 x 197 cm (acryl)'

DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)

Przestroga kłamliwej rozkoszy, 1969 r.

olej/płótno, 200 x 150 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Jan Dobkowski | "Przestroga kłamliwej rozkoszy" 1969 | olej 200 cm x 150 cm'

DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)

Nea kameni, 2000-2002 r.

akryl/płótno, 146 x 114 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Jan Dobkowski | "NEA KAMENI" 2000-02 ROK | ACRYL | 146 cm x 114 cm'

DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)

Górnikom, 1982

olej, akryl, płótno; 150 x 100 cm
Proweniencja:
- kolekcja prywatna, Warszawa
- kolekcja prywatna, Poznań
- bezpośrednio od artysty
- Jan Dobkowski. Jestem malarzem abstrakcyjnym w gruncie rzeczy, Galeria Piekary, Poznań 2014.

DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)

C, 1972

olej, płótno; 41 x 33 cm
sygnowany na odwrocie śr.: "Jan Dobkowski | "C" 1972 | olej 41 cm x 33 cm"

DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)

KARNAWAŁ W RIO XVII, 2000 r.

akryl/płótno, 81 x 60 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrocie: JAN DOBKOWSKI |"KARNAWAŁ W RIO XVII" 2000 ROK | ACRYL | 81 cm x 60 cm

DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)

Karnawał XXXXIII, 2008 r.

akryl, płótno, 81 x 60 cm
na odwrocie autorski opis: Jan Dobkowski/" KARNAWAŁ W RIO XXXXIII"2008 ROK/81 CM X 60 CM

DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)

Bez tytułu, 1993

pastel, papier zielony; 50 x 70 cm;
sygn. i dat. p. d.: Jan Dobkowski 93 r.

DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)

Przechodząca przez most, 1972

olej, płótno; 41 x 33 cm;
na odwrocie opis autorski: Jan Dobkowski / "PRZECHODZĄCA PRZEZ MOST" 1972 / olej 41 cm x 33 cm.

DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)

Bez tytułu, 1993 r.

pastel, 50 x 70 cm, sygn.

DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)

Wspaniały bieg, 1988 r.

akwarela/papier, 48 x 32 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'JAN DOBKOWSKI 88', opisany l.d.: '"Wspaniały bieg"'

DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)

Tchnienie, 1976 r.

tusz/papier, 43,5 x 60,5 cm
sygnowany i opisany na odwrociu: 'Jan Dobkowski | "TCHNIENIE" 1976 r., rysunek tuszem | 43,5 x 60,5 cm' oraz pieczątka wywozowa

DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)

Z cyklu Uniwersum CXXXIII, 1999 r.

akwarela/papier, 48 x 63 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Jan Dobkowski | akwarela z cyklu "UNIVERSUM CXXXIII" 1999 ROK | 48 cm x 63 cm'

DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)

Uniwersum CXXVII

akwarela, papier, 48 × 63 cm
sygn. i opisany na odwrocie: Jan Dobkowski/ akwarela z cyklu "UNIVERSUM CXXVIII" 1999 ROK/48 cm x 63 cm

* do obiektu zostanie doliczona opłata wynikającą z tzw. droit de suite

liczba obiektów: 502