POPIELARCZYK Władysław (1925-1987)
MIŁOŚĆ MATKI I DZIECKA, 1966 r.
Technika mieszana, papier; 42 x 30 cm
Sygnowany ołówkiem p.d.: 66 | W. Popielarczyk
Na odwrocie autorski napis ołówkiem: (Miłość matki i dziecka) | 1966; pieczęć: "WŁADYSŁAW POPIELARCZYK | mgr art. plastyk | Nr leg. ZPAP 3275 | Warszawa, ul. Piwna 5 m. 1 | tel. 31 - 37 - 71"
cena wywoławcza: Wykup abonament
Technika mieszana, papier; 41,8 x 29,3 cm
Sygnowany granatowym pisakiem p.d.: W. Popielarczyk 65
Na odwrocie pieczątka: "WŁADYSŁAW POPIELARCZYK | mgr art. plastyk | Nr leg. ZPAP 3275 | Warszawa, ul. Piwna 5 m. 1|
te. 31 - 37 - 71" oraz napis ołówkiem: materia lotna 1965
Sygnowany ołówkiem l.d.: W. Popielarczyk | 65
Na odwrocie pieczątka: : "WŁADYSŁAW POPIELARCZYK | mgr art. plastyk | Nr leg. ZPAP 3275 | Warszawa, ul. Piwna 5 m. 1| te. 31 - 37 - 71" oraz napis ołówkiem: "runde Rapten" | 1965
Technika mieszana , papier; 29,3 x 41,6 cm
Sygnowany tuszem p.d.: 65 | W. Popielarczyk
Na odwrocie pieczęć: "WŁADYSŁAW POPIELARCZYK |
mgr art. plastyk | Nr leg. ZPAP 3275 |
Warszawa, ul. Piwna 5 m 1 | tel. 31 - 37 - 71";
oraz napis ołówkiem: 1965 | "am waser"
Technika mieszana, papier; 29,5 X 41,9 cm
Sygnowany ołówkiem p.d.: 65 | W. Popielarczyk
Na odwrocie pieczęć: "WŁADYSŁAW POPIELARCZYK | mgr art. plastyk |Nr leg. ZPAP 3275 |Warszawa, ul. Piwna 5 m 1 | tel. 31 - 37 - 71";
oraz napis ołówkiem: W. Popielarczyk |"Kopf abitre" | 1965
Technika mieszana, papier; 67 x 37,5 cm
Sygnowany p.d.: 70 | W. Popielarczyk
Technika mieszana, papier; 65,1 x 37,6 cm
sygnowany czarną kredką l.d. W. Popielarczyk
pastel, ołówek, papier, 29 x 41 cm (w świetle passe-partout);
sygn. i dat. p. g. - W. Popielarczk 65 (odwrotnie)
rysunek, ołówek, kredka, papier,
25 x 19 cm (w świetle passe-partout);
sygn. l. d. - W. Popielarczyk