POCHWALSKI Kasper (1899-1971)
cena wywoławcza: Wykup abonament
POCHWALSKI Kasper (1899-1971)
POCHWALSKI Kasper (1899-1971)
W parku [Impresja z krakowskich Plant], 1952
Olej, płótno; wym.: 59,5 x 42,5 cm; sygn. p.d.: Kasper Pochwalski / 2.9.1952; na odwrocie opis. W głębi obrazu widoczny jest późnobarokowy szczyt kościoła OO. Pijarów. Angielski, dziki charakter miejskiego ogrodu utrzymały Planty do lat 80., kiedy to uporządkowano alejki i trawniki, nadając im obecny wygląd.
* opłata wynikająca z tzw. droit de suite
POCHWALSKI Kasper (1899-1971)
POCHWALSKI Kasper (1899-1971)
olej, papier; 26,2 x 35 cm;
sygn. p.d.: Warszawa / Kasper Pochwalski / 17.XI.31
POCHWALSKI Kasper (1899-1971)
Exodus W bezdrożu z cyklu IX 1939,
olej, karton; 29,5 x 37,3 cm;
sygn. p.d.: "IX 1939" / XI. '964 / Kasper Pochwalski
POCHWALSKI Kasper (1899-1971)
Exodus Borem, lasem z cyklu IX 1939
olej, karton; 39 x 29,5 cm;
sygn. l.d.: "IX 1939" / Kasper / Pochwalski /1964
POCHWALSKI Kasper (1899-1971)
olej, karton; 30 x 23,8cm;
sygn.p.d.: Kasper Pochwalski/1946
szkice kwiatów (ołówkiem) z opisem kolorystycznym
POCHWALSKI Kasper (1899-1971)
olej, ołówek, karton; 32,2 x 22,8cm;
sygn.u dołu: XII.1959/Kasper Pochwalski
POCHWALSKI Kasper (1899-1971)
olej, karton; 46,6 x 31,5cm
sygn.p.d.: 7.I.1958/Kasper Pochwalski
POCHWALSKI Kasper (1899-1971)
Akt kobiety siedzącej wspartej na lewej ręce, 1941
ołówek, papier jasnokremowy; 34 x 21cm
POCHWALSKI Kasper (1899-1971)
olej, karton; 33 x 24,5cm
sygn.l.d: 1958/Kasper Pochwalski
POCHWALSKI Kasper (1899-1971)
ołówek, gwasz, olej, karton, 45,5 x 28,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: Kasper Pochwalski. 2. IV. 1941
POCHWALSKI Kasper (1899-1971)
Flagellazione di Gesu`, ok. 1955
olej, karton, 45,5 x 30,5 cm (w świetle oprawy);
na odwrocie stempel autorski oraz odręczny napis: T. Pochwalska
POCHWALSKI Kasper (1899-1971)
POCHWALSKI Kasper (1899-1971)
olej, karton; 22,8 x 32,2 cm;
sygn. p. d.: Pochwalski/ Kasper/ X.1967
POCHWALSKI Kasper (1899-1971)
olej, karton; 22,8 x 32,2 cm;
sygn. p. d.: X. 1967/ Kasper Pochwalski
POCHWALSKI Kasper (1899-1971)
olej, karton; 32,2 x 22,8 cm;
sygn. p. d.: 7. I. 1958/ Kasper Pochwalski;
napis autorski u dołu: CZARODZIEJ/ ŚWIT
POCHWALSKI Kasper (1899-1971)
Św. Teresa - projekt obrazu ołtarzowego, 1958
olej, karton; 32,2 x 22,8 cm;
sygn. p. d.: Kasper Pochwalski;
POCHWALSKI Kasper (1899-1971)
olej, karton; 33 x 24,5 cm;
sygn. l. d.: 1958/ Kasper Pochwalski