1 zł
2 600 000 zł

BEREŹNICKI Kiejstut (ur. 1935)

Kobieta w błękitach, 1997-99

olej, płótno;
55 x 46 cm;
sygn. i dat. p. d.: 1997 KBereźnicki
Na odwrocie na blejtramie napis: Kiejstut Bereźnicki Kobieta w błękitach, 1997-99, na płótnie: nr M3K -5333/16/99

cena wywoławcza: Wykup abonament

Bez tytułu, 1987 r.

tusz/papier, 63 x 47 cm
sygnowany i datowany l. d.: `1977 K Bereźnicki 87. KB`

Estymacja: 2 300 - 3 000

Martwa Natura

olej, płótno
82 x 100 cm
sygn. p.d.

Ryby, 2009 r.

rysunek, ołówek/papier, 50 x 70 cm
sygnowany i datowany p. d.: `K. Bereźnicki 2009`, l. g.: `Ustka | 2009 | Ryby`

Estymacja: 1 400 - 1 800

Malarz i modelka w kapeluszu

rysunek
65 x 50 cm

Scena w Kuchni

olej, płótno
119 x 88 cm

Martwa Natura

olej, płótno
81,5 x 100 cm
sygn. l.d.: Studium / do "Uczty" / Tryptyk / część środkowa / 1980 / Bereźnicki

Bez tytułu, 1977/1987

tusz/papier,
63,2 x 47,2 cm,
sygnowany i datowany w lewym dolnym rogu: 1977 K Bereźnicki 87. KB,
z kolekcji Galerii Andzelm, Lublin

Chłopcy, 2002

Olej, płótno;
100 x 73 cm
Sygn. p.g. Chłopcy [?]/ 2002/ K.Bereźnicki

Martwa natura kuchenna w ugrach, 2003

olej, płótno;
80,5 x 99 cm w świetle ramy
sygn. w obrębie kompozycji obrazu K.Bereźnicki/ Martwa natura kuchenna w ugrach/ 2003

Modelki

olej, płótno;
110,5 x 135 cm

Karnawał, 2006

ołówek, papier,
69,3 x 48,2 cm;
sygn. l. d.: Karnawał / - 2006 / KBereźnicki- / plener - Zaborek

Przystań I

Olej, płótno,
114 x 87,4 cm,
sygn. pr. śr.: K Bereźnicki 2005

Malarz, 2000

olej, płótno,
70 x 50 cm;
sygn. p. g.: 2000/ KB;
na odwrocie napis autorski: Malarz; Kiejstut Bereźnicki, R. 2000./ plener - Piaski.

Chłopcy z kołami, 2002

olej, płótno,
100 x 73 cm;
sygn. p. g.: 2002 / K. Bereźnicki

Scena w kuchni, 2007

olej, płótno,
100 x 100 cm;
sygn. i dat. u dołu: Scena / w kuchni / 2007 / K. Bereźnicki

Szkło z odbiciem w lustrze, 2003

olej, płótno,
120 x 106 cm;
sygn. i dat. u dołu: 2003 / KBereźnicki

Zuzanna i starcy, 2002-2007

olej, płótno,
100 x 100 cm;
sygn. u dołu;
Reprodukowany w: Kiejstut Bereźnicki. 50 lat pracy twórczej. Muzeum Narodowe w Gdańsku, Gdańsk 2008, s. 170

Plener - studium, 2008

tusz, papier,
70 x 50 cm;
sygn l. d.: plener studium / KBereźnicki. / 2008

liczba obiektów: 178