1 zł
2 600 000 zł
/6

FOGTT Andrzej (ur. 1950)

AKT SIEDZĄCY, 2002

pastel, papier,
99 x 70 cm
sygnowany pastelem p.d.: Fogtt 2002

cena wywoławcza: Wykup abonament

FOGTT Andrzej (ur. 1950)

Kobieta - Sen, 2002

olej, płótno,
81 x 100 cm
sygnowany na odwrocie l.g.: Andrzej Fogtt | 2002 | 2002 | Kobieta - sen. | z cyklu obrazy sferyczne | olej, pł.

FOGTT Andrzej (ur. 1950)

Ziemia, z cyklu Żywioły, 1981

olej, płótno,
200 x 135 cm
sygnowany na odwr. l.g.: Andrzej Fogtt | z cyklu żywioły | Ziemia, p.g.: Fogtt | z cyklu żywioły | 1981 | ZIEMIA, niżej: 200 x 135 [podkreślone] | OLEJ, na zawiniętym płótnie l.g. pionowo: A Fogtt Z cyklu Żywioły Ziemia 1981 R.

FOGTT Andrzej (ur. 1950)

Bez tytułu, 1981

gwasz, papier,
100 x 70 cm
sygnowany p.d.: Fogtt | 1981 R

FOGTT Andrzej (ur. 1950)

FOGTT Andrzej (ur. 1950)

Ogień z cyklu Żywioły XXXVIII

olej, tempera, płótno,
210 x 135 cm
Sygnowany p.d.: 80 Aj Fogtt, na odwr.: Aj Fogtt / 1980 / z cyklu Żywioły / "ogień" / XXXVIII 210 x 135

FOGTT Andrzej (ur. 1950)

Akt siedzący tyłem

pastel, papier,
96.5 x 68.5 cm
Sygnowany p.d.: A (znak autorski fioletowym pastelem) / 1994 (białym pastelem) / AFogtt (oł.)

FOGTT Andrzej (ur. 1950)

Żywiołem opętanie (lewa strona)

tempera, papier,
112.5 x 36.7 cm
Sygnowana oł. śr.d.Żywiołem opętanie / lewa strona. / XLI Biennale Wenecja, p.d.AFogtt / 1983 R. na odwr. flamastrem g.tempera papier Afogtt l.g. i p.g. owalne pieczątki autorskie Environment eksponowane w Pawilonie Polskim na XLI Biennale w Wenecji

FOGTT Andrzej (ur. 1950)

Żywiołem opętanie (prawa strona)

tempera, papier, 109.5 x 35 cm
Sygnowana oł. śr.g.Żywiołem opętanie / XLI Biennale Wenecja akwarelą p.g.Fogtt 1983

FOGTT Andrzej (ur. 1950)

Ziemia XVII z cyklu Żywioły, 1987

olej, płótno, 61x50 cm,
sygnowane na odwrocie

/6
liczba obiektów: 110