1 zł
2 600 000 zł

GIERAGA Andrzej (ur. 1934, Śliwniki)

Bez tytułu, 1988

mezzotinta, relief, 15 x 11,8 cm;
sygn. u dołu: Andrzej Gieraga `88 (ołówkiem)
oraz napis l.d.: Bez tytułu 26/50 (ołówkiem)

cena wywoławcza: Wykup abonament

Progresja - Wariant, 2011

technika własna, deska,
50 x 50 cm;
sygn. na odwrociu: ANDRZEJ GIERAGA/ PROGR.-WARIANT/ WYM. 50 X 50 cm/ TECH. WŁASNA/ ROK 2011

Kwadraty I, 2005

technika własna, 33,5 x 33,5 cm;
na odwrocie napis autorski: ANDRZEJ GIERAGA / KWADRATY I / TECH. WŁASNA / 35 x 35 / 2005

Czerń i biel II, 1986

mezzotinta, relief, papier, 14,9 x 11,8 cm (odcisk płyty);
sygn. p. d.: Andrzej Gieraga `86; opisana l. d.: Czerń i biel II ea

Italla III, 1987

mezzorinta, relief,
15 x 11,7 cm (odcisk);
sygn. p. d. ołówkiem: Andrzej Gieraga `87, l.d.: Italla III ea

Tryptyk, 1989/1991 r.

akryl, relief/płyta piśniowa,
74 x 59 cm, 2 skrzydła: 20 x 20 cm
sygnowany i datowany p.d.: `A. GIERAGA 91`
skrzydła opisane na odwrociu: `Andrzej | Gieraga | MFM III/IV | 20 x 20 | 1989`

Dwa kwadraty, 2004 r.

technika mieszana/płyta,
70 x 70 cm
opis na odwrociu: `ANDRZEJ GIERAGA | DWA KWADRATY | TECH. MIESZANA | 70X70 cm | ROK 2004`

Progresywny XX, 2010

100x80cm
płyta, akryl

Italla IVa, 1988 r.

technika mieszana, akryl/płyta pilśniowa, sklejka,
90 x 67 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: `ANDRZEJ | GIERAGA`
na odwrociu naklejka autorska z opisem: `ANDRZEJ | GIERAGA | Italla IVa | WYM. 90 x 67 | TECH. MIESZANA | ROK 1988`

W. n. t. pr, 2004 r.

technika mieszana, relief/płyta,
70 x 70 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: `ANDRZEJ GIERAGA | W. n. t. pr., 70 x 70 cm | tech. mieszana | 2007`

Progresja tonu, 2009 r.

akryl/płyta,
50 x 50 cm
sygnowany i opisany na odwrociu: `ANDRZEJ GIERAGA | PROGRESJA TONU | PŁYTA, AKRYL | 50 x 50 | 2009` oraz stempel autorski

Dwa kwadraty

technika, własna, 50 x 50 cm;
sygn. na odwrocie: ANDRZEJ GIERAGA / KWADRATY / TECH. WŁASNA / 50 x 50 / 2005

Progresja tonu, 2009

płyta, akryl;
50 x 50 cm
sygn. na odwr. ANDRZEJ GIERAGA/ PROGRESJA TONU/ PŁYTA, AKRYL/ 50 x 50 cm/ 2009

Progresja tonu

akryl, płyta
50 x 50 cm

Obraz LXVIII, 1983

grafit, akryl, płótno na płycie pilśniowej,
65 x 150 cm;
sygnowany, opisany i datowany na odwrocie

K.św. (1993)

sygn. śr.d.dat. p.d. mezzotinta, relief 15x12

Obraz LXVIII (1983)

sygn., dat. na odwrociu technika własna, 65x150

Czerń i biel II, 1987

wypukłodruk, papier,
15 x 12 cm
sygn. oł. pod ryc. od l.: czerń i biel II 23/50 Andrzej Gieraga`87

WARIACJ E NA TEMAT PROGRESJ I , 2004 R.

technika własna, relief, akryl, sklejka/płyta pilśniowa
50 x 50 cm
sygn., dat. i opisany na odwrocie: `ANDRZEJ GIERAGA / W. n. t. pr. / tech. własna / 50 x 50 / 2004`

Italla I (1986)

sygn. dat. p.d.
mezzotinta, relief
14.8x11.7

liczba obiektów: 140