1 zł
2 600 000 zł

MAŚLUSZCZAK Franciszek (ur. 1948, Kotlice)

Poranek uliczny, 2010

akwarela, papier,
19x28 cm,
sygn. i opisane na licu

cena wywoławcza: Wykup abonament

Zimny dzień, 2010

akwarela,
27,5x37,7 cm

Autostopowicz, 2001/2002

olej, płótno,
70 x 50 cm;
sygn. u dołu: Franciszek Maśluszczak / 2001/2;
na odwrocie napisy autorskie

Spacer, 2004

akwarela papier,
48 x 25 cm;
sygn. i dat. p. d.: Franciszek Maśluszczak 2004

Spacer, 2004

akwarela papier,
48 x 25 cm;

"Rynek", 2008 r.

akwarela / papier, 28 x 18,5 cm, sygn.

Opór myśli

olej/płótno,
38 x 33 cm
sygnowany i datowany p.g.: `Franciszek Maśluszczak 1984/1985`, opisany na odwrociu: `Franciszek | Maśluszczak | 1984/1985 | olej I tytuł: Opór myśli | 0,38 x 0,33 | 390`

Jak tu pięknie (2009)

sygn. dat. p.d.
akwarela, gwasz, papier
34x19.8

Spacer, 2004

akwarela papier,
48 x 25 cm;

Autostopowicz, 2001/2002

olej, płótno,
70 x 50 cm;
na odwrocie napisy autorskie

Narodziny, 1981/82

olej, płótno,
38 x 38 cm;
sygn. l. d.: Franciszek Maśluszczak; dat. p. d.: 1981/1982

Blask letniego dnia

akryl, płótno
55 x 38 cm

Dobre życzenia (2009)

sygn. dat. p.g
akwarela, gwasz, papier
30x40

bez tytułu

akwarela
44x46 cm

Mykenos (2002)

sygn., dat. p.d. akwarela, papier 46.5x34.5

Cisza, 2008 r.

akwarela, 25 x 31 cm, sygn.

Dziewczyna (2003)

sygn. dat. p.d. akwarela, papier 20.3x12.7

Cudowne uzdrowienie (1988)

sygn. dat. p.g. akryl, płótno 60x40

Los, 1989

akryl, płótno,
24 x 18 cm;
sygn. i dat. p. g.: Franciszek 1989 / Maśluszczak
na odwrocie opis autorski

liczba obiektów: 196