TATARCZYK Tomasz (1947-2010)
olej/płótno
130 x 180 cm
sygn. i opisany na odwrocie
BIBLIOGRAFIA: Tomasz Tatarczyk, Dipinti, katalog wystawy, Galeria Spicchi dell`Est, Roma 3.VIII - 30.IX.1991, Rzym 1991, s. 18 (reprodukcja).
cena wywoławcza: Wykup abonament
TATARCZYK Tomasz (1947-2010)
olej, płótno,
100 x 170 cm
Na odwrocie na płótnie napis autorski: TOMASZ TATARCZYK | BEZ TUTUŁU | UNTITLED 2004
TATARCZYK Tomasz (1947-2010)
olej, płótno,
120 x 179.5 cm
Na odwrocie na płótnie napis: TOMASZ TATARCZYK | 1996 | "KROK ZA KROKIEM VI" | "STEP BY STEP"; podłużna pieczątka zezwalająca na wywóz zagranicę.
TATARCZYK Tomasz (1947-2010)
olej, płótno
91.5 x 121 cm
Na odwrocie na płótnie napis: (pionowa strzałka) | TOMASZ TATARCZYK | "STOS" 1987
TATARCZYK Tomasz (1947-2010)
technika mieszana na papierze, 70 x 100 cm
TATARCZYK Tomasz (1947-2010)
olej/płótno, 120 x 180 cm
sygn., dat. i opisany na odwrocie: `TOMASZ TATARCZYK / 1996 / "KROK ZA KROKIEM" VI / "STEP BY STEP" `
TATARCZYK Tomasz (1947-2010)
tempera, ołówek, węgiel/papier, 66,5 x 99 cm w św. ramy
sygn. i dat. p. d.: `T. TATARCZYK 92.`
TATARCZYK Tomasz (1947-2010)
akryl, papier,
69 x 99 cm
sygnowany ol. p.d.: TOMASZ TATARCZYK 1996
TATARCZYK Tomasz (1947-2010)
akryl, węgiel, tektura,
67 x 96,5 cm (w świetle passe-partout);
sygn. i dat. p.d.: TATARCZYK 96
TATARCZYK Tomasz (1947-2010)
olej, bristol,
70 x 100 cm
na odwr. dwie podłużne pieczątki:
1. NIE PODLEGA ZAKAZOWI | WYWOZU ZA GRANICĘ | ZAŚWIADCZENIE NR | IR / 4220 / 389 / 01 | LWKZ LUBLIN
2. Muzeum Narodowe w Warszawie | Przedmiot nie podlega | zakazowi wywozu za granicę | ... Podpis
TATARCZYK Tomasz (1947-2010)
olej, karton na desce,
69 x 98,5 cm (w św. oprawy);
sygn. p.d.: TOMASZ TATARCZYK 2001
TATARCZYK Tomasz (1947-2010)
olej, technika mieszana, karton na płycie pilś.,
71 x 100 cm
sygnowany p.d. ołówkiem: TOMASZ TATARCZYK 1997
TATARCZYK Tomasz (1947-2010)
olej, płótno,
100.5 x 170.5 cm
na odwrocie na płótnie napis czarną farbą:
TOMASZ TATARCZYK | BEZ TYTUŁU UNTITLED | 2000; poniżej strzałka
TATARCZYK Tomasz (1947-2010)
ołówek, węgiel, tempera/papier,
24 x 30 cm,
sygn.
TATARCZYK Tomasz (1947-2010)
olej, tektura,
sygn. i dat. p.d.: Tomasz Tatarczyk 95
TATARCZYK Tomasz (1947-2010)
olej, płótno,
100 x 170 cm
opis tył: TOMASZ TATARCZYK /BEZ TYTUŁU / UNTITLED , 2000
Obraz wystawiany:
Galeria Awangarda, BWA Wrocław, 2001
Miejska Galeria Sztuki w Łodzi, 2001
Państwowa Galeria Sztuki, Sopot, 2002
TATARCZYK Tomasz (1947-2010)
olej, tektura
67 x 96,5 cm (w świetle passepartout);
TATARCZYK Tomasz (1947-2010)
olej, karton, 70 x 100
sygn. p. d. ołówkiem: TOMASZ TATARCZYK / 2003
TATARCZYK Tomasz (1947-2010)
akryl, węgiel, papier, 66,7 x 99 cm,
sygn. p.d.: Tomasz Tatarczyk 2001
TATARCZYK Tomasz (1947-2010)