1 zł
2 600 000 zł

MALARZ nierozpoznany

PORTRET KOBIETY, k. XIX w.

Olej, płótno naklejone na tekturę; 28 x 21,5 cm

cena wywoławcza: Wykup abonament

MALARZ nierozpoznany

NOCNA MODLITWA, 2 poł. XIX w.

Olej, płótno; 48 x 60 cm

MALARZ nierozpoznany

UCIECZKA DO EGIPTU, 1835

Olej, płótno; 69 x 98 cm
Sygnowany śr. d.: R. 1835

MALARZ nierozpoznany

ARVID WITTENBERG, ok. 1650

Olej, płótno; 89 x 120 cm
Napis z lewej u góry: Urswed Wittenberg, Graf v. Debern / und Neuburg, königl:schwed:General= / Feldzeugmeister, hat 1648 d: 20 April / Fräulein Maximiliana Elisabeth, Hernn Hans Kasper v:Schönburg / Tochter geheiratet.; na odwrocie: Otto Albert Schönburg...

MALARZ nierozpoznany

POLE, ok. 1900

Olej, płótno naklejone na tekturę; 16,5 x 27 cm
Sygnowany l.d.: nieczytelnie

Znakomite studium, bliskie pejzażom Michaiła Niestierowa

MALARZ nierozpoznany

ŚW. ANDRZEJ APOSTOŁ, XIX/XX w.

Akwarela,papier; 24 x 17 cm
Sygnowany p.d.: EV

MALARZ nierozpoznany

KWIATY BZU, 1 tercja XX w.

Olej, płótno dublowane; 40 x 49 cm
Sygnowany p.d.: Z.B…

MALARZ nierozpoznany

ŚPIĄCA, pocz. XX w.

Olej, płótno; 60 x 80 cm
Sygnowany p.d.: B…

MALARZ nierozpoznany

ZAUŁEK, 1899

Olej, płótno; 66 x 54 cm
Sygnowany p.d: (…) 99

MALARZ nierozpoznany

PEJZAŻ Z PASTERKĄ NA JESIENNEJ DRODZE, pocz. XX w.

Olej, płótno; 41 x 51 cm
Sygnowany l.d. nieczytelnie

MALARZ nierozpoznany

KWIATY, XIX w.

Olej, płótno dublowane; 87 x 63 cm
Sygnowany p.d.: S.H(…)

MALARZ nierozpoznany

KWIATY, XIX w.

Olej, płótno dublowane; 85 x 58 cm
Sygnowany p.d.: SH

MALARZ nierozpoznany

PORTRET MĘŻCZYZNY Z MASKĄ, XVII w.

Olej, płótno naklejone na deskę; 49 x 40 cm
Na odwrocie papierowa nalepka z napisem piórem: Frhr. v. Holzschuher | Augsburg | 1853 | Fr. Bouchers

MALARZ nierozpoznany

SYBILLA, XVIII w.

Pastel,pergamin; 79 x 58 cm

MALARZ nierozpoznany

Pejzaż zimowy

akwarela, papier, 16 x 23,5 cm w świetle oprawy,
sygn. p.d.: WŁ. MAKOWSKI

MALARZ nierozpoznany

Na drodze leśnej

sygn. p.d.: WŁ. MAKOWSKI

MALARZ nierozpoznany

PÓŁAKT KOBIECY, 2 poł. XIX w.

Olej, płótno; 38 x 26,5 cm
Sygnowany l.d. i pd. Ja(...)

MALARZ nierozpoznany

NOKTURN, 1893

Olej, papier; 21 x 19,5 9 (arkusz)
U dołu nieczytelne napisy ołówkiem

MALARZ nierozpoznany

OSADA RYBACKA, 1 poł. XX w.

Olej, płótno; 51 x 70,5 cm
Sygnowany p.d. nieczytelnie

MALARZ nierozpoznany

PEJZAŻ Z JEŹDŹCEM NA DRODZE, pocz. XX w.

Olej, płótno; 100 x 127 cm
Sygnowany p.d.: La(...)

liczba obiektów: 223