PELIPAS Olga (ur. 1988, Symferopol (Ukraina))
akryl/płótno, 85 x 125 cm
sygnowany l.d.: `Pelipas`
cena wywoławcza: Wykup abonament
akryl, płótno, 80 x 150 cm,
sygn. l. d.: Pelipas.
akryl, płótno, 95 x 150 cm,
sygn. l.d.: Pelipas
akryl, płótno, 80 x 100 cm,
sygn. p.d.: Pelipas
akryl/płótno, 120 x 140 cm
sygnowany l.d.: `Pelipas`
na odwrociu opisany: `Pelipas Olga | 2014`
akryl/płótno, 75 x 120 cm
sygnowany l.d.: `Pelipas`
akryl/płótno, 80 x 150 cm
sygnowany l.d.: `Pelipas`
akryl/płótno, 80 x 100 cm
sygnowany p.d.: `Pelipas`