POCHWALSKI Kasper (1899-1971)
olej, karton; 32,2 x 23 cm;
sygn. p. d.: 1958/ Kasper Pochwalski;
na odwrocie napis autorski?: "Wiosna"/ IV.1958; niżej numer 30 (w kole).
cena wywoławcza: Wykup abonament
POCHWALSKI Kasper (1899-1971)
akwarela, karton; 28,5 x 20,7 cm;
sygn. p. d.: Czerwińsk / Kasper Pochwalski/ V 949 [? -data słabo czytelna];
POCHWALSKI Kasper (1899-1971)
olej, ołówek, karton; 29,5 x 21 cm;
sygn. p. d.: XII/ 1955/ Kasper Pochwalski;
na odwrocie napis autorski? ołówkiem: "TRUDNOŚĆ"
POCHWALSKI Kasper (1899-1971)
Zesłanie Ducha Świętego, ok 1946
olej, ołówek, karton; 28,5 x 20,5 cm;
sygn. u dołu: Kasper Pochwalski;
na odwrocie napis autorski? "Zesłanie/Ducha/ Św." oraz szkic ołówkiem do kompozycji.
POCHWALSKI Kasper (1899-1971)
olej, karton; 30 x 23,8 cm;
sygn. p. d.: Kasper Pochwalski/ 1946
na odwrocie szkice kwiatów (ołówkiem) z opisem kolorystycznym.
POCHWALSKI Kasper (1899-1971)
olej, ołówek, karton; 32,2 x 22,8 cm;
sygn. u dołu: XII. 1959/ Kasper Pochwalski
POCHWALSKI Kasper (1899-1971)
Biczowanie Chrystusa, ok. 1955
olej, karton; 46,6 x 31,5 cm;
sygn. p. d.: 7. I. 1958/ Kasper Pochwalski;
POCHWALSKI Kasper (1899-1971)
olej, ołówek, karton; 46,5 x 29,5 cm;
sygn. l. d.: Kasper Pochwalski 2. IV. 1941
POCHWALSKI Kasper (1899-1971)
olej, sklejka; 43 x 26 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. p. g.: Kasper Pochwalski / 1966 / IV / 21
POCHWALSKI Kasper (1899-1971)
Obraz dwustronny: THANATOS / WIDOK Z PRACOWNI NA DACHY I WIEŻE KRAKOWA
Olej, płótno; 60 x 49 cm
POCHWALSKI Kasper (1899-1971)
olej/płótno naklejone na tekturę, 20,5 x 24,5 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'Kasper Pochwalski | 14.7.9 (...)'
na odwrociu dedykacja: 'Kochanemu | Piotrusiowi Rolskiemu(?) | na pamiątkę za wiele okazów życzliwości | z wdzięcznością | ...(?) | Warszawa 27.4/ 1922'
POCHWALSKI Kasper (1899-1971)
POCHWALSKI Kasper (1899-1971)
POCHWALSKI Kasper (1899-1971)
tech. mieszana, papier, 48 x 30 cm
sygn. p.d.: 14/1945 Kasper Pochwalski
POCHWALSKI Kasper (1899-1971)
olej, karton; 22,8 x 32,2cm;
sygn.p.d.: Pochwalski/Kasper/X. 1967
POCHWALSKI Kasper (1899-1971)
POCHWALSKI Kasper (1899-1971)
akwarela, karton; 28,5 x 20,7cm;
sygn.p.d.: Czerwińsk/Kasper Pochwalski/ V 949
POCHWALSKI Kasper (1899-1971)
olej, ołówek, karton; 29,5 x 21cm;
sygn.p.d.: XII 1955/ Kasper Pochwalski
POCHWALSKI Kasper (1899-1971)
POCHWALSKI Kasper (1899-1971)
gwasz, karton; 40,5 x 31,7 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. p. d.: Kasper Pochwalski / 1932. XII
Na odwrocie nalepka wystawowa z "Wystawy gwaszy Kaspra Pochwalskiego" 15.09 - 30.10.2008 z Galerii Pasaż w Krakowie z tytułem “Odnowa".