1 zł
2 600 000 zł

BEREŹNICKI Kiejstut (ur. 1935)

Karnawał - scena plenerowa, 2008

tusz, papier,
70 x 50 cm;
dat. i sygn l. d.: 2008 / K. Bereźnicki / Karnawał - / Scena plenerowa

cena wywoławcza: Wykup abonament

Martwa natura z chlebami II, 1978 r.

olej/płótno,
68 x 81,5 cm
sygnowany i datowany p. d.: `K. Bereźnicki 1978`

Martwa natura z żółtymi naczyniami, 1997-98 r.

olej/płótno,
75 x 100 cm
sygnowany i datowany p.d.: `1997 K. Bereźnicki` oraz w l.g. na szarym prostokącie: `1998 | Martwa | natura | z | żółtymi | naczyniami | K.Bereźnicki`; na odwrocie na płótnie sygnatura: `K. Bereźnicki`

Martwa natura z cytrynami, 2000

olej, płótno,
50 x 61 cm;
sygn. dwukrotnie w ramach kompozycji:
Martwa natura z cytrynami / 2000 / K.Bereźnicki

Plener - studium, 2008

tusz, papier,
70 x 50 cm;
sygn l. d.: plener studium / KBereźnicki. / 2008

tusz, papier, 70 x 50 cm;

APOTEOZA MUZYKI..., 1998

olej, płótno,
50 x 61.5
sygnowany w centrum kompozycji: Apoteoza muzyki | … | 1998 Łagów | KBereźnicki oraz p.d. wydrapane w farbie: K Bereźnicki

olej, płótno,
50 x 61 cm;
sygn. dwukrotnie w ramach kompozycji: Martwa natura z cytrynami / 2000 / K.Bere¼nicki

Przystań I

Olej, płótno, 116 x 89 cm,
sygn. p.d.: 2005 K. Bere¼nicki

Martwa natura z chlebami II

olej, płótno
67,5 x 81,5 cm;
sygn. p. d.: Martwa natura z chlebami II KBere¼nicki 1978;
na odwrocie na krośnie malarskim: Martwa natura z chlebami II K Bere¼nicki

KOBIETA W BŁĘKITACH, 1997-1999

olej, płótno,
55 x 46 cm
sygnowany p.d.: 1997 KBere¼nicki

Martwa natura ze szklanymi naczyniami

olej, płótno
50 x 70,5 cm;
na górze w prostokącie wydrapany napis: "Szkło i ....";
sygn. p. d.: K. Bere¼nicki

Przystań II, 2005

olej, płótno
117 x 89 cm
sygn. i dat. u dołu Przystań / II / KBere¼nicki / 2005

Grający w karty, 2004

olej, płótno,
90 x 150 cm; tytuł l.g.: Grający w karty;
sygn. u dołu (na karcie): KBere¼nicki / 2004 oraz p.d.: 2004 KBere¼nicki;

Malarz

olej, płótno,
70 x 50 cm; sygn. p. g.: 2000/ KB.
Na odwrocie napis autorski: Malarz; Kiejstut Bere¼nicki, R. 2000./ plener - Piaski.

Karnawał

olej, płótno,
70 x 90 cm;
sygn. p. d.: K. Bere¼nicki

Przystań II, 2005

olej, płótno, 116 x 89 cm;
sygn. i dat. u dołu: Przystań / II / KBere¼nicki / 2005

POCHWAŁA POMPEI, 1983

olej, płótno,
100 x 73 cm
sygn. l.d.: 1983 | Pochwała | Pompei | K. Bereźnicki

Martwa natura z butelkami, 1998

olej, płótno;
54 x 73 cm
sygn. p.d.: 1988 KBere¼nicki

liczba obiektów: 178