1 zł
2 600 000 zł

MAŚLUSZCZAK Franciszek (ur. 1948, Kotlice)

Daleko do domu, 1992 r.

akryl/płótno,
46 x 41 cm
sygn. i dat. śr.l.: `Franciszek Maśluszczak 1992` (wzdłuż krawędzi)
opisany na odwrocie: `Franciszek / Maśluszczak / acrylic 1992 / 45 x 41 cm / DALEKO DO DOMU`

cena wywoławcza: Wykup abonament

Postacie, 1990 r.

olej/płyta,
31 x 46 cm (w świetle oprawy)
sygn. i dat. l.d.: `Fr. Maśluszczak I 1990`

Młodzian, 2004

akwarela, papier
56 x 32 cm;
sygn. p. g.: Franciszek Maśluszczak 2004; l. g.: MŁODZIAN

Fascynacja

akwarela, papier
48 x 34 cm (w świetle oprawy);
sygn. po środku: Franciszek Maśluszczak 1999; l. g.: Fascynacja

Wyjaśnianie snu, 2001 r.

akryl, płótno
46 x 33 cm
sygn. l.d .: Fr. M. 2001
na odwrocie napis autorskie oraz nr: 1869/10

Międzyzdroje, 2002

akwarela, papier
56,5 x 44 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. g.: Franciszek Maśluszczak / 2002; p. g.: Międzyzdroje

Zaciekawienie pejzażem przypomnianym, 20

olej, tektura
46 x 55 cm;
sygn. p. g. Franciszek Maśluszczak 2001
na odwrocie napisy autorskie: Franciszek Maśluszczak / 46 x 55 cm.2001 / zaciekawienie pejzażem przypomnianym

DOMOWE ZDARZENIA, 1997-1998

akryl, płótno,
100 x 81 cm
sygnowany l.g.: Franciszek Maśluszczak
na odwrocie g. na krośnie: Franciszek Maśluszczak AKRYLIC 1997/1998
p. wzdłuż na krośnie: 100 x 81 cm DOMOWE ZDARZENIA
na d. krawędzi 672/7 [pierwsza cyfra nieczytelna]

ZAZDROSNE OBCIĄŻENIE, 1978 R.

olej/płótno naciągnięte na deskę
15 x 15 cm
dat. i sygn. u dołu: `1978 FRANCISZEK MAŚLUSZCZAK`
na odwrocie opis autorski: `FRANCISZEK / MAŚLUSZCZAK / tytuł: ZAZDROSNE / OBCIĄŻENIE / 1978�`

GDY TYLKO ZAŚPIEWAM, 2007

akwarela/papier,
51 x 36 cm
dat. i sygn. p.d.: `2007 | Franciszek Maśluszczak`

Piechur

akwarela,papier;
29,5 x 25,5 cm w świetle passe-partout
sygn.p.d.: 2008/Franciszek Maśluszczak
tyt.p.g.: Piechur

Zeznanie, 1983

ol., pł.,
90 x 37,5 cm

Zaduma ma, 1983-84

ol., pł.,
90 x 37,5 cm

Relacja, 2008

akwarela,
39x29 cm

Pod Nowym Sączem, 2008 r.

akwarela,
30 x 40 cm,
sygn.

MELODIA, 1981-82

olej, płótno,
24.5 x 24.5 cm
sygnowany p.g. wzdłuż krawędzi: FRANCISZEK 1981 | MAŚLUSZCZAK 1982
na odwr. na pł. napis autorski: FRANCISZEK MAŚLUSZCZAK | 1981/1982 olej | tytuł: MELODIA | 24,5 x 24,5 cm | 252

OGROMNY SUPEŁ, 1988

akryl, płótno,
92 x 92 cm
sygnowany p.d.: Franciszek Maśluszczak | 1988.
Na odwr. na pł. napis autorski: Franciszek Maśluszczak | 1988 acrylic | tytuł: Ogromny supeł | 92 x 92 cm. | 520.

Krasnobród

akwarela
41 x 26 cm

Wyjaśnianie snu, 2001

akryl, płótno, 46,5 x 33 cm;
sygn. l. d.: Fr.M. 2001; na odwrocie opis autorski

Wyjaśnianie snu (2001)

sygn. dat. l.d.
akryl, płótno
46x33

liczba obiektów: 196