1 zł
2 600 000 zł

KUNKA Lech (1920-1978)

Kompozycja (1971)

sygn. dat. p.d.
technika własna, sklejka
66.5x59.5 cm

cena wywoławcza: Wykup abonament

KUNKA Lech (1920-1978)

Pole kapusty (ok.1946)

sygn. dat. na odwrociu
olej, tektura
27x35 cm

KUNKA Lech (1920-1978)

Senegalski motyl (1977)

sygn. dat. l.d.
olej, płótno
102x132 cm

KUNKA Lech (1920-1978)

Kompozycja, 1968 r.

akryl/płótno, 120 x 100 cm
sygnowany i datowany p.d.: `L Kunka 68.`
opisany na odwrociu: `POLSKA | LECH KUNKA | `KOMPOZYCJA` | TECHNIKA AKRYL. | WYMIARY 120 x 100 | ŁÓDŹ BUCZKA 34`

Estymacja: 13 000 - 18 000 zł

KUNKA Lech (1920-1978)

Martwa natura, 1949 r.

olej/płótno, 60 x 73 cm
sygnowany i datowany p.d.: `L. Kunka | 49`
na odwrociu napisy własnościowe

Estymacja: 35 000 - 40 000 zł

KUNKA Lech (1920-1978)

Bez tytułu, 1950

akwarela, kolaż, papier,
49 x 69 cm;
dat. p.d.: 50 r.

KUNKA Lech (1920-1978)

Projekty tkanin 8 szt.

a. Projekt tkaniny niesygnowany
collage, gwasz, tempera papier
42x40
barwny Projekt tkaniny
sygn. na p-p.p.d. tempera gwasz, papier
35x50
c. Projekt tkaniny
35x32
d. Projekt tkaniny dekoracyjnej (technika druk rotacyjny) bawełna
sygn. na p-p.l.d.
tempera, gwasz, papier
44.5x42.5
e. Projekt na tkaninę sukniową (technika druk rotacyjny) kreton
sygn. na p-p.l.d. tempera, gwasz, papier
27.5x27
f. Projekt na tkaninę sukniową (plażowa) (druk filmowy) len
sygn. na p-p.l.d. tempera, gwasz, papier 49.5x35
g. Projekt na tkaninę sukniową (technika ręcznie malowane)
sygn. na p-p.l.d.
tempera, gwasz, papier
32.5x31
h. Projekt na tkaninę
sygn. na p-p.l.d.
tempera, gwasz, papier
35.5x31

KUNKA Lech (1920-1978)

Kompozycja (1971)

sygn. dat. l.d.
technika własna, pilśnia
109x39

KUNKA Lech (1920-1978)

Kompozycja A1, 1968

akryl, płótno, 100 x 120 cm;
sygn. l. d.: 1968 L.Kunka

KUNKA Lech (1920-1978)

Kompozycja A1, 1968

akryl, płótno,
100 x 120 cm; sygn. l. d.: 1968 L.Kunka
Na odwrociu opis autorski: GÓRA/ 1968 KOMPOZYCJA A1/ TECHNIKA AKRYLOWA/ WYMIARY 120 X 100/ LECH/ KUNKA / ŁÓDŹ/ BUCZKA. 34/ POLSKA

KUNKA Lech (1920-1978)

Pejzaż z domami, 1947

olej, płótno,
72 x 59 cm;
sygn. l. d.: L. Kunka 47 r.

KUNKA Lech (1920-1978)

Kompozycja z autoportretem

technika własna,
52 x 34,5 cm;
sygn. p. d.: L. Kunka

KUNKA Lech (1920-1978)

Pejzaż z domami, 1947

olej, płótno, 72 x 59 cm;
sygn. l. d.: L. Kunka 47 r.

KUNKA Lech (1920-1978)

sygn. p.d.
technika własna
113x62.5

KUNKA Lech (1920-1978)

Kompozycja abstrakcyjna, 1947

olej, płótno,
73 x 59,5 cm;
sygn. p. d.: L. Kunka 47 r.

KUNKA Lech (1920-1978)

Kompozycja abstrakcyjna, 1947

olej, płótno,
73 x 59,5 cm;
sygn. p. d.: L. Kunka 47 r.

KUNKA Lech (1920-1978)

Kompozycja z kołami

sygn. p.d.
technika własna, pilśnia
66x57.5

KUNKA Lech (1920-1978)

Martwa natura

olej na tekturze,
45 x 51 cm,
sygn. l.d.: Lech Kunka 51

KUNKA Lech (1920-1978)

Bez tytułu, 1950

akwarela, kolaż, papier,
49 x 69 cm;
dat. p.d.: 50 r.

KUNKA Lech (1920-1978)

sygn. p.g.
technika własna
114x51

liczba obiektów: 277