PIEKARSKI Wojciech (ur. 1980)
Martwa natura z dzbankiem art déco
sygn. p.d.
olej, płótno
40x50 cm
cena wywoławcza: Wykup abonament
PIEKARSKI Wojciech (ur. 1980)
sygn. p.g.
olej, płótno
50x65 cm
PIEKARSKI Wojciech (ur. 1980)
sygn. l.d.
olej, płótno
54x73 cm
PIEKARSKI Wojciech (ur. 1980)
Martwa natura z owocami (2012)
sygn. dat. p.d.
olej, płótno
40x60 cm
PIEKARSKI Wojciech (ur. 1980)
sygn. p.g.
olej, płótno
40x60 cm
PIEKARSKI Wojciech (ur. 1980)
Martwa natura z czerwoną pomarańczą (2013)
sygn. dat. l.g.,
olej, płótno,
50x65,
PIEKARSKI Wojciech (ur. 1980)
Martwa natura z kieliszkami (2012)
sygn. dat. p.d.,
olej, płótno,
46x61,
PIEKARSKI Wojciech (ur. 1980)
Martwa natura z ananasem (2012)
sygn. dat. l.d.,
olej, płótno,
52x78,
PIEKARSKI Wojciech (ur. 1980)
sygn. dat. l.d.,
olej, płótno,
100x70 cm
PIEKARSKI Wojciech (ur. 1980)
Martwa natura z talerzem (2013)
sygn. dat. l.d.,
olej, płótno,
38x46 cm
PIEKARSKI Wojciech (ur. 1980)
Martwa natura z ananasem (2013)
sygn. dat. p.g.,
olej, płótno,
50x70 cm
PIEKARSKI Wojciech (ur. 1980)
sygn. dat. l.d.,
olej, płótno,
50x65 cm
PIEKARSKI Wojciech (ur. 1980)
Martwa natura z dzbankiem (2012)
sygn. dat. l.d.,
olej, płótno,
46x61 cm
PIEKARSKI Wojciech (ur. 1980)
sygn. dat. l.d.,
olej, płótno,
60x79.5 cm
PIEKARSKI Wojciech (ur. 1980)
sygn. dat.l.d., olej, płótno, 73x100 cm
PIEKARSKI Wojciech (ur. 1980)
sygn. dat.l.g., olej, płótno, 60x80 cm
PIEKARSKI Wojciech (ur. 1980)
Martwa natura z kryształami (2012)
sygn. dat.l.d., olej, płótno, 60x80 cm
PIEKARSKI Wojciech (ur. 1980)
sygn.l.d.
olej, płótno
80x60
PIEKARSKI Wojciech (ur. 1980)
Martwa natura z tancerką (2012)
sygn.l.d.
olej, płótno
65x95
PIEKARSKI Wojciech (ur. 1980)
Martwa natura z książkami (2012)
sygn.l.g.
olej, płótno
50x70