PIÓRKO Marta Julia (ur. 1981)
olej, płótno, 40 x 30 cm,
sygn. na odwrocie
cena wywoławcza: Wykup abonament
PIÓRKO Marta Julia (ur. 1981)
olej, płótno, 30 x 40 cm,
sygn. na odwrocie
PIÓRKO Marta Julia (ur. 1981)
olej, płótno, 40 x 30 cm,
sygnowany na odwrocie
PIÓRKO Marta Julia (ur. 1981)
olej, płótno, 24 x 18 cm,
sygn. na odwrocie
PIÓRKO Marta Julia (ur. 1981)
PIÓRKO Marta Julia (ur. 1981)
olej, płótno, 30 x 24 cm,
sygn. na odwrocie: Marta Julia Piórko "Królik w ziołach" olej na płótnie, 30 x 24 cm
PIÓRKO Marta Julia (ur. 1981)
olej, płótno, 24 x 18 cm,
sygn. na odwrocie: Marta Julia Piórko bez tytułu, olej na płótnie
PIÓRKO Marta Julia (ur. 1981)
PIÓRKO Marta Julia (ur. 1981)
PIÓRKO Marta Julia (ur. 1981)
PIÓRKO Marta Julia (ur. 1981)