POTRZEBOWSKI Jerzy (1921-1974)
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej, płótno,
183,5 x 138 cm;
sygn. p. d.: Jerzy Potrzebowski / 1953 / KRAKÓW;
na odwrocie szkice koni
olej, płótno
31 x 18 cm;
sygn. p. d.: Jerzy Potrzebowski
sygn. dat. l.d.
gwasz, papier
36.5x44.3 (w świetle passe-partout )
Olej, płótno;
46,5 x 65,5 cm
Sygnowany p.d.: Jerzy Potrzebowski 1961 | Kraków
Na odwrocie napis: PotreBowsky
Olej, płótno;
62 x 80 cm Sygnowany p.d.: Jerzy Potrzebowski
olej, płótno,
183,5 x 138 cm;
na odwrocie szkice koni
rysunek, 21 x 29 cm, sygn.
Dar Galerii Artemis.
tusz, papier, 22 x 31 cm
sygn. p.d.: J. Potrzebowski / 1947
olej, płótno
70 x 100 cm
sygnowany p.d.: Jerzy Potrzebowski | 63.
olej, płótno, 46,5 x 65,5 cm;
sygn. i dat. p.d.: J Potrzebowski / 1961 / Kraków, na odwrocie napis: Potrzebowsky
olej, tektura, 87,5 x 66,5 cm;
sygn. p.d.: J. Potrzebowski
akwarela, papier, 48 x 59 cm;
sygn. p.d.: Jerzy Potrzebowski (ołówkiem)
olej/płótno, 70 x 100 cm
sygnowany l. d.: `Jerzy Potrzebowski`
olej na płótnie, wym.: 45 x 65 cm,
sygn. p.d.: J. Potrzebowski 1961
akwarela, papier, 48 x 59 cm;