1 zł
2 600 000 zł

LEWICKI Leopold (1906-1973)

Pożar

akwaforta; wym.: 106 x 108 mm; sygn. oł. p.d.: L. Lewicki, tytuł oł. l.d. Lit.: "Lewicki. Wystawa malarstwa i grafiki", Kraków 2001, poz. 57.

cena wywoławcza: Wykup abonament

LEWICKI Leopold (1906-1973)

Na dworcu, 1931/1932

akwaforta; wym.: 108 x 128 mm; sygn. oł. p.d.: L. Lewicki, tytuł oł. l.d. Lit.: "Lewicki. Wystawa malarstwa i grafiki", Kraków 2001, poz. 46.

LEWICKI Leopold (1906-1973)

Na drodze

akwaforta; wym.: 108 x 88 mm; sygn. oł. p.d.: L. Lewicki, tytuł oł. l.d. Lit.: "Lewicki. Wystawa malarstwa i grafiki", Kraków 2001, poz. 45.

LEWICKI Leopold (1906-1973)

Na bazar, lata 30.

akwaforta; wym.: 105 x 90 mm; sygn. oł. p.d.: L. Lewicki. Lit.: "Lewicki. Wystawa malarstwa i grafiki", Kraków 2001, poz. 47.

LEWICKI Leopold (1906-1973)

Modły, lata 30.

akwaforta; wym.: 95 x 73 mm; sygn. oł. p.d.: L. Lewicki, tytuł oł. l.d. Lit.: "Lewicki. Wystawa malarstwa i grafiki", Kraków 2001, poz. 49.

LEWICKI Leopold (1906-1973)

Melamed

akwaforta; wym.: 78 x 122 mm; sygn. oł. p.d.: L. Lewicki, tytuł oł. l.d. Lit.: "Lewicki. Wystawa malarstwa i grafiki", Kraków 2001, poz. 41.

LEWICKI Leopold (1906-1973)

Kompozycja IV, lata 60.

linotyp, monotypia barwna; wym.: 228 x 320 mm; sygn. oł. p.d.: L. Lewicki, tytuł oł. l.d. Lit.: "Lewicki. Wystawa malarstwa i grafiki", Kraków 2001, poz. 174, il. 12.

LEWICKI Leopold (1906-1973)

Demonstracja, 1932

akwaforta; wym.: 92 x 113 mm; sygn. oł. p.d.: L. Lewicki, tytuł oł. l.d. Lit.: "Lewicki. Wystawa malarstwa i grafiki", Kraków 2001, poz. 18.

LEWICKI Leopold (1906-1973)

Chłopi, 1932

akwaforta; wym.: 174 x 211 mm; sygn. oł. p.d.: L. Lewicki, tytuł oł. l.d. Lit.: "Lewicki. Wystawa malarstwa i grafiki", Kraków 2001, poz. 17.

LEWICKI Leopold (1906-1973)

Budowali pański dom, 1931/1932

akwaforta; wym.: 172 x 122 mm; sygn. oł. p.d.: L. Lewicki, tytuł oł. l.d. Lit.: "Lewicki. Wystawa malarstwa i grafiki", Kraków 2001, poz. 15.

LEWICKI Leopold (1906-1973)

Starik

linoryt, papier,
17,5 x 12,5 cm (w świetle passe-partout);
sygn. p.d. ołówkiem: l.u.lewicki (sygnatura cyrylicą)

LEWICKI Leopold (1906-1973)

Wieś

linoryt, papier,
24,5 x 18 cm (w świetle passe-partout);

LEWICKI Leopold (1906-1973)

Miasteczko

linoryt, papier,
14 x 16,8 cm (wym. odbitki),
21,7 x 32 cm (wym. arkusza);

LEWICKI Leopold (1906-1973)

W telefonicznej budce, 1969

linoryt, papier,
50 x 17 cm (odbitka), 59,5 x 30 cm (arkusz);
sygn. i dat. p.d.: L. Lewicki 1969 r;
tytuł l.d.: "W telefonicznej budce"; na odwrocie stempel: WŁASNOŚĆ / MARIA I ZDZISŁAW / MAZUREK oraz REDAKCJA TYGODNIKA.

LEWICKI Leopold (1906-1973)

Plaża, 1966

linoryt, papier,
16,3 x 15,1 cm (odbitka), 26,5 x 19,5 cm (arkusz);
sygn. p.d.: L. Lewicki;
na odwrocie stempel: WŁASNOŚĆ / MARIA I ZDZISŁAW / MAZUREK

LEWICKI Leopold (1906-1973)

Na dworcu

linoryt, papier,
19,5 x 50 cm (odbitka), 25,5 x 57 cm (arkusz);
sygn. p.d.: L. Lewicki; tytuł l.d.: "Na dworcu";

LEWICKI Leopold (1906-1973)

Bezdomni

linoryt, papier,
14,5 x 12 cm (odbitka), 16,5 x 13,5 cm (arkusz);
sygn. p.d.: L. Lewicki (ołówkiem);
tytuł l.d.: "Bezdomni" (ołówkiem)

LEWICKI Leopold (1906-1973)

Wioska

linoryt, papier,
33,4 x 47,4 cm (odbitka), 41 x 57 (arkusz);
sygn. p.d.: L.J. Lewicki (ołówkiem, cyrylicą);
tytuł. l.d.: "Wioska" (ołówkiem, cyrylicą);

LEWICKI Leopold (1906-1973)

Sprzedawczyni kwiatów

linoryt, papier,
40 x 26,9 cm (odbitka), 60,5 x 46,2 cm (arkusz);
sygn. p.d.: L. J. Lewicki (cyrylicą, ołówkiem);
tytuł l.d.: Sprzedawczyni kwiatów (cyrylicą i ołówkiem); na odwrocie stempel: WŁASNOŚĆ / MARIA I ZDZISŁAW / MAZUREK

LEWICKI Leopold (1906-1973)

Kino-Park, po 1945

linoryt, papier, 10,5 x 23 cm; sygn. p. d.: L.Lewicki, w l.d. napis: "Kino-Park"

liczba obiektów: 232