1 zł
2 600 000 zł

MALINA Marian (1922-1985)

Postać siedząca I, 1961

cellografia, wym.: 535 x 310 mm, sygn. oł. p.d.: M. Malina 1961 R, l.d.: cellografia. Postać siedząca, poniżej: odbitka no 4. Lit. Marian Malina. Grafika, malarstwo, Będzin 2005, poz. 56.

cena wywoławcza: Wykup abonament

MALINA Marian (1922-1985)

Autoportret. Profil z papierosem, 1979

cellografia, wym.: 465 x 620 mm, sygn. oł. p.d.: M. Malina 1979 R, l.d.: 3/XXV Profil z papierosem, autoportret.

MALINA Marian (1922-1985)

Tors, 1958

cellografia, akwarela, kredka, wym.: 430 x 300 mm, sygn. oł. p.d.: M. Malina 58, l.d.: cellografia, Tors. W grafikę wkomponowany i naklejony portret.

MALINA Marian (1922-1985)

Grupa, 1961

cellografia, wym.: 461 x 551 mm, n/s. Lit. Marian Malina. Grafika, malarstwo, Będzin 2005, poz. 63.

MALINA Marian (1922-1985)

Album, 1966

cellografia, wym.: 472 x 592 mm, sygn. oł. p.d.: M. Malina 1966 R, l.d.: Album. Lit. Marian Malina. Grafika, malarstwo, Będzin 2005, poz. 80.

MALINA Marian (1922-1985)

Przeobrażenia, lata 60.

cellografia odbita na gazecie, wym.: 620 x 460 mm, sygn. oł. na podkł.: M. Malina.

MALINA Marian (1922-1985)

Pejzaż II (Bronowice Małe), ok. 1948

olej, płótno, wym.: 70 x 85 cm, sygn. na odwrocie. Lit. Marian Malina. Gra.ka, malarstwo, Będzin 2005, il. s. 11, kat. 2.

MALINA Marian (1922-1985)

Autoportret z pędzlami, 1944

olej, sklejka, wym.: 63 x 47,5 cm, sygn. l.g.: M.Malina 1944.

MALINA Marian (1922-1985)

Portret matki, 1977

drzeworyt podmalowany, papier,
70 x 54,5 cm; 60 x 45 cm (odcisk klocka);
katalogowany, 1977 r.

MALINA Marian (1922-1985)

Portret, 1959

tusz, gwasz, papier, 42 x 29,5 cm;
sygn. i dat. p.d.: M. Malina 1959 r

MALINA Marian (1922-1985)

Portret kobiety z kokiem

olej/płótno, 70 x 50 cm
na odwrocie kartka z nazwiskiem `M. Malina`

MALINA Marian (1922-1985)

MARTWA NATURA

olej, dykta,
49 x 62 cm
na odwr. napis czarnym flamastrem: M. MALINA oraz nalepka: Martwa natura| nr 10 | Marian Malina

MALINA Marian (1922-1985)

Łyżwiarka, 1953

linoryt, wym.: 50,5 x 29,5 cm
sygn. oł. p.d.: M. Malina 1953 r.; p.d.: Łyżwiarka litografia

MALINA Marian (1922-1985)

Postać Siedząca II, 1962

linoryt/papier, 52 x 38 cm,
dar Galerii Piano Nobile

MALINA Marian (1922-1985)

Martwa natura z kwiatami i owocami, lata 50. XX w.;

olej na płótnie,
wymiary: 50 x 69 cm;
sygn. p.g.: M. Malina,
oraz na odwrocie: M. Malina.

MALINA Marian (1922-1985)

Martwa natura z dzbanem, lata 50. XX w.

olej na płótnie;
wymiary: 53 x 70 cm;
sygn. na odwrocie: M. Malina.

MALINA Marian (1922-1985)

Sum, 1963

cellografia,
270 x 612 mm,
sygn. oł. p.d.: M. Malina 1963 r. Grafika po konserwacji.Lit.: Katalog wystawy - Marian Malina, Katowice 1990, poz. kat. nr: 160

MALINA Marian (1922-1985)

Boska Komedia. Pieśń osiemnasta, 1964

cellografi a,
440 x 303 mm,
sygn. oł. p.d.: M. Malina 1964 r., l.d.: Boska
Komedia. Pieśń osiemnasta.
Lit.: Katalog wystawy. Marian Malina, Katowice 1990 r., poz. k. nr 158.

MALINA Marian (1922-1985)

Kompozycja, 1959

drzeworyt,
423 x 293 mm,
sygn. oł. p.d.: M. Malina 59, l.d.: Drzeworyt.
Lit.: Katalog wystawy Marian Malina, Katowice 1990 r., kat. poz. 99.

MALINA Marian (1922-1985)

Kompozycja, 1969

tusz, papier,
35 x 24 cm,
sygn. oł. p.d.: M. Malina 1969

liczba obiektów: 184