PIEKARSKI Wojciech (ur. 1980)
Martwa natura z koszykiem (2011)
sygn.p.d.
olej, płótno
65x100cm
cena wywoławcza: Wykup abonament
PIEKARSKI Wojciech (ur. 1980)
Martwa natura z młynkiem (2011)
sygn.dat.p.g.
olej, płótno
50x65cm
PIEKARSKI Wojciech (ur. 1980)
Martwa natura z dyniami (2011)
sygn.dat.p.g.
olej, płótno
50x70cm
PIEKARSKI Wojciech (ur. 1980)
sygn. dat. l.d.
olej, płótno
80x100
PIEKARSKI Wojciech (ur. 1980)
sygn. dat. l.g.
olej, płótno
80x100
PIEKARSKI Wojciech (ur. 1980)
Martwa natura z dzbankiem (2011)
sygn. dat. l.d.
olej, płótno
60x80
PIEKARSKI Wojciech (ur. 1980)
sygn. dat. l.g.
olej, płótno
65x80
PIEKARSKI Wojciech (ur. 1980)
Martwa natura z dzbankiem (2010)
sygn. dat. p.g.
olej, płótno
46x61
PIEKARSKI Wojciech (ur. 1980)
Martwa natura z żardinierą (2010)
sygn. dat. l.g.
olej, płótno
65x92
PIEKARSKI Wojciech (ur. 1980)
Martwa natura ze świecznikiem (2010)
sygn. dat. p.g.
olej, płótno
92x73
PIEKARSKI Wojciech (ur. 1980)
Martwa natura z mikroskopem (2010)
sygn. dat. l.g.
olej, płótno
65x50
PIEKARSKI Wojciech (ur. 1980)
Martwa natura z figurą tancerki (2010)
sygn. dat. p.g.
olej, płótno
99.5x65
PIEKARSKI Wojciech (ur. 1980)
sygn. l.d.
olej, płótno
50x70
PIEKARSKI Wojciech (ur. 1980)
Martwa natura z kukurydzą (2009)
sygn. p.g.
olej,płótno
50x70
PIEKARSKI Wojciech (ur. 1980)
Martwa natura z winogronami (2009)
sygn. p.g.
olej,płótno
50x65
PIEKARSKI Wojciech (ur. 1980)
Martwa natura z młynkiem (2009)
sygn. l.g.
olej, płótno
81x100
PIEKARSKI Wojciech (ur. 1980)
sygn. l.d.
olej, płótno
73x100
PIEKARSKI Wojciech (ur. 1980)
sygn. l.d.
olej, płótno
105x146
PIEKARSKI Wojciech (ur. 1980)
Martwa natura ze skrzypcami (2008)
sygn. dat. p.g.
olej, płótno
80x60
PIEKARSKI Wojciech (ur. 1980)
Martwa natura z młynkiem do kawy (2008)
sygn. dat. l.g.
olej, płótno
50x70