1 zł
2 600 000 zł

AXER Otto (1906-1983)

Zuzanna i starcy, 1929

akwaforta, wym.: 195 x 145 mm, sygn. oł. p.d.: O. Axer 29.

cena wywoławcza: Wykup abonament

AXER Otto (1906-1983)

KOMPOZYCJA FIGURALNA (FESTIWAL MŁODZIEŻY), 1955

olej na kartonie,
29,5 x 41,8 cm w świetle ramy,
sygnowany p.d. "oaxer" i data "1955"
na odwrocie pieczątka "OTTO/AXER" i atramentem "Warszawa 1955"

AXER Otto (1906-1983)

Czterej Żydzi (1974)

sygnowany, datowany l.d.
tusz, akwarela, papier
11x17.5

AXER Otto (1906-1983)

Przechadzka, 1973 r.

akwarela,tusz/papier
18 x 16 cm
sygn. I datowany p. d.

AXER Otto (1906-1983)

Czterej Żydzi, 1974 r.

akwarela,tusz/papier
10 x 16 cm
sygn. I datowany l. d.

AXER Otto (1906-1983)

Mężczyzna i dwie kobiety, 1973 r.

tusz, akwarela/papier, 24 x 18 cm
sygnowany u dołu: "oaxer 73"

AXER Otto (1906-1983)

Mężczyzna klęczący przed kobietą

tusz, akwarela/papier 14 x 21 cm, na odwrocie pieczątka "Otto | Axer"
sygnowany l. d.: "Axer 74"

AXER Otto (1906-1983)

Przechadzka, 1972 r.

akwarela, tusz/papier, 16,5 x 21,5 cm
sygnowany p. d.: "oaxer 72

AXER Otto (1906-1983)

Kwiaty, 1978

olej, płótno,
50.5 x 65.5 cm
sygn. p.d.: oaxer, na odwr. p.g.: OTTO AXER | 1978

AXER Otto (1906-1983)

Tańczące

monotypia, papier,
30 x 41 cm
sygnowany p.d.: OAxer

AXER Otto (1906-1983)

Erotyk

kredka, akwarela, papier,
19,8 x 29,1 ( w świetle passe partout)
sygn. wiązana p. d.: oaxer

AXER Otto (1906-1983)

Erotyk

tusz lawowany, papier,
28,2 x 40,7
sygn. wiązana p. d.: oaxer

AXER Otto (1906-1983)

Kobiety na koniach, 1973

akwarela, 24 x 34 cm w świetle p-p
sygn. p.d.: "oaxer 73"

AXER Otto (1906-1983)

Trzech brodaczy, 1973

akwarela, 19 x 12 cm w świetle p-p
sygn. p.d.: "oaxer 73"

AXER Otto (1906-1983)

Orkiestra, 1972

akwarela, 20 x 15 cm w świetle p-p
sygn. l.d.: "oaxer 72"

AXER Otto (1906-1983)

Para z koniem

sygn. l.d.: "oaxer"

AXER Otto (1906-1983)

Trzy postacie i koń, 1973

akwarela, 18 x 12 cm w świetle p-p
sygn. p.d.: "oaxer 73"

AXER Otto (1906-1983)

Pejzaż miejski

olej, tektura
wym.: 11x16 cm
sygn. p.g.: O. Axer 1924

AXER Otto (1906-1983)

Passacaglia I

olej, płótno,
73 x 92 cm
sygn. p.d.: oaxer, na odwrocie p.g.: OTTO AXER | "Passacaglia. I.

AXER Otto (1906-1983)

Widok Przemyśla ok. 1950

olej, płótno, 73 x 92 cm;
sygn. p.g.: Oaxer

liczba obiektów: 207