1 zł
2 600 000 zł

CYBIS Jan (1897 - 1972)

Łeba

akwarela, kredka czarna, papier
27 x 36 cm
sygn. p. d.: Jan Cybis, Łeba,1968

cena wywoławcza: Wykup abonament

CYBIS Jan (1897 - 1972)

KWIATY W WAZONIE, 1942 R.

akwarela/papier
41,5 x 28,5 (w świetle passe - partout)
sygnowany i datowany p. d.: "Jan Cybis 1942."

CYBIS Jan (1897 - 1972)

99. MOST NA SEKWANIE, 1947

olej, płótno,
33 x 46 cm
sygnowany l.d.: J. Cybis
Na odwrocie płótna napis: MOST NA SEKWANIE | 1947 | J. CYBIS | 1947.

CYBIS Jan (1897 - 1972)

87. AKT STOJźCY, przed 1950

olej, płótno,
100 x 70 cm
sygnowany p.d. białą farbą: Jan Cybis
Na odwrocie płótna sygnowany, pod górną krawędzią krosna napis: Jan CYBIS 1938 (sygnatura i data poprawiane; pierwotnie data mogła być inna)

CYBIS Jan (1897 - 1972)

Kwiaty w wazonie

Olej, płótno
65 x 47 cm,
sygn. l.d.: J.Cybis

CYBIS Jan (1897 - 1972)

Na łące - Skoki (1954 r.)

olej/płótno,
48 x 62 cm
sygnowany l. d.: `Jan Cybis`

CYBIS Jan (1897 - 1972)

CHIŃSKA FIGURKA, 1958

olej/płótno,
90,5 x 72,5 cm
sygn., dat. i opisany na blejtramie
oraz na odwrocie: `Jan Cybis "Chińska figurka" 1958`

CYBIS Jan (1897 - 1972)

Łeba

akwarela, kredka czarna, papier,
27 x 36 cm;

CYBIS Jan (1897 - 1972)

PEJZAŻ MIEJSKI

TUSZ, PAPIER
15.2x19.7

CYBIS Jan (1897 - 1972)

Przed domem

olej, płótno, 49,5 x 68 cm;
sygn. l. d.: Jan Cybis
W załaczeniu potwierdzenie autentyczności wystawione przez syna artysty.

CYBIS Jan (1897 - 1972)

BUKIECIKI, 1957

olej, płótno,
38 x 45.5 cm
Na odwrocie na płótnie autorski (?) napis czarną farbą: Jan Cybis - 38 x 46 | Warszawa | Bukieciki 1957 r.
Niżej inną ręką: kat. M.N. 229. Ponadto resztka zdartej, nieokreślonej nalepki.

CYBIS Jan (1897 - 1972)

DOMY NA WZGÓRZU (Góra Kalwaria), 1951

akwarela na kartonie, 39 x 54 cm,
sygnowana l. d. "Jan Cybis / Góra Kalwaria 1951 r. "
pod akwarelą, na tekturze napis ołówkiem "Domy na wzgórzu" i wymiary pracy. Na zaplecku dwie pieczęcie Urzędu Konserwatorskiego m. st. Warszawy oraz pieczątka "Wyrażam zgodę na wywóz za granicę" i odręczny podpis konserwatora [z lat60-tych XX w. ].

CYBIS Jan (1897 - 1972)

MARTWA NATURA Z ZAJźCEM, 1969-1970

olej, płótno
60 x 73 cm
sygnowany l.d.: J. Cybis
Na odwrocie napis na płótnie: JAN CYBIS MARTWA NATURA Z ZAJźCEM ol. pł. 60 x 73 19.
Na krośnie ołówkiem dwukrotnie: 58.

CYBIS Jan (1897 - 1972)

SAD W WIŚNIOWEJ (SPICHRZ), 1939

olej, płótno
18 x 24 cm
sygnowany p.d.: Jan Cybis

CYBIS Jan (1897 - 1972)

Martwa natura I

olej, płótno,
81 x 100,5 cm;
sygn. l. d.: J. Cybis
na odwrocie napis na płótnie: Jan Cybis - Martwa natura I - 1972 / ol. pł. 81 x 100;
niżej: arkady 766; na krośnie: ARKADY 565, 1972

CYBIS Jan (1897 - 1972)

Peonia

olej, płótno,
46 x 38 cm;
sygn. l. d.: J. Cybis;
na odwrocie napis autorski: JAN CYBIS 46 x 38 / Warszawa / ul. Karowa 14 / "PEONIA" 1957 r

CYBIS Jan (1897 - 1972)

Chińska figurka

olej, płótno,
72 x 91 cm;
sygn. l.d.: Cybis
Na odwrocie napisy autorskie: JAN CYBIS - WARSZAWA / ul. Karowa 14 / "CHIŃSKA FIGURKA" 1958 r.

CYBIS Jan (1897 - 1972)

Martwa natura II, 1968

olej, płótno
46 x 61 cm;
sygn. l. d.: J. Cybis
Na odwrocie na płótnie napis: JAN CYBIS / "Martwa natura II" 1968 r / 46 x 61 oraz Arkady 593 Lit.: T. Dominik, Jan Cybis, Warszawa 1984, tu: Wykaz dzieł - obrazy olejne, poz. 450, s. 136

CYBIS Jan (1897 - 1972)

Martwa natura żółta

olej, płótno
50 x 65 cm;
sygn. p. g.: Jan Cybis 30
na odwrocie nalepka z napisem autorskim: Jan Cybis / Natur morte janne / 1200 fr

CYBIS Jan (1897 - 1972)

Gitarzysta

kredka/papier, 23 x 14 cm (w świetle passe - partout)
sygnowany u dołu: `J. C.`

liczba obiektów: 241