1 zł
2 600 000 zł

PAWLAK Włodzimierz (ur. 1957, Korytów)

Rysunek II, 2009

ołówek, papier,
32,4 x 22,8 cm

cena wywoławcza: Wykup abonament

Notatka o sztuce nr 315, 2003 r.

olej/płótno,
33 x 24 cm
sygnowany i opisany na odwrociu: `WŁODZIMIERZ PAWLAK | NOTATKA O SZTUCE | 33 x 24 | 2003`

Samolot do Polski, 1985

olej, płótno,
165 x 125 cm;
sygn. na odwrocie: WP / SAMOLOT DO POLSKI / 125X165 / 1985

Notatka o sztuce Nr 104, 1999

olej, płótno,
33 x 24 cm;
sygn. na odwrocie: WŁODZIMIERZ PAWLAK / NOTATKA O SZTUCE / NR 104 / 33x24 / 1999

Konie, 1997

drewno malowane,
28 x 20,5 x 11 cm
sygn.: W.PAWLAK KONIE

Łódka, 2005

technika mieszana,
29 x 12 x 9 cm
sygn.: W.PAWLAK/ŁÓDKA/30.I.2005

Notatka o sztuce Nr 109, 1999

olej, płótno,
33 x 24 cm;
opisane na odwrocie: WŁODZIMIERZ PAWLAK / NOTATKA O SZTUCE / NR 109/33X24/1999

Kompozycja, 2003

tusz, papier,
32 x 22,8 cm;
dat. l. d.: 27.X.2003
sygn. p. d.: W. PAWLAK

Rysunek III, 2009

ołówek, papier,
32,4 x 22,8 cm;
sygn. opis. i dat.: WŁODZIMIERZ PAWLAK RYSUNEK III 26 MARCA 2009 KORYTÓW "A"

Martwa natura z butelkami, 2007 r.

technika własna, assamblage,
wysokość: 19 cm
sygnowany, datowany oraz tytuł autorski na podstawie: `W. Pawlak | Martwa | Natura z Butelkami | 30.I.2007`

Dziennik nr 85, 1997 r.

olej/płótno,
150 x 100 cm
sygnowany i opisany na odwrociu: `WŁODZIMIERZ PAWLAK | DZIENNIK NR 95 | 150 x 100 | 1997`

Dziennik nr 86, 1997

olej, ołówek, płótno,
150 x 100 cm;
sygn. na odwrocie: WŁODZIMIERZ PAWLAK/DZIENNIK NR 86/150x100/1997

Święta rodzina, 1986

olej, płótno,
130 x 180 cm;
sygn. na odwrocie: 130 x 180/1990-2002/OBRAZ ZAMALOWANY

Linia barwna 89, 2007 r.

olej/płótno,
73 x 73 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: `WŁODZIMIERZ PAWLAK | LINIA BARWNA XXXXXXXXIX (89) | 73 x 73 | 2007`

Pasiphae - mit grecki, 1987

olej, płótno,
135 x 165 cm;
opisany na odwrocie: WŁODEK PAWLAK/ PASIPHAE - MIT - GRECKI/ 135 x 165/ 1987

Słyszę? Mówię? Widzę?, 1991

tryptyk, olej, płótno,
165 x 135 cm (każda część);
sygn. i opisane na odwrocie.

Notatka o sztuce nr 62, 1998

olej, płótno,
33 x 24 cm;
sygn. i opisany na odwrocie: WŁODZIMIERZ PAWLAK / NOTATKA O SZTUCE NR 62 / 33 x 24 / 1998

Notatka, 2003 r.

rysunek, tusz, ołówek/papier, 32 x 22,5 cm (arkusz)
sygn. i dat. na odwrociu: `WŁODZIMIERZ PAWLAK / RYSUNEK TUSZEM / 203 2003`

Notatka o sztuce nr 33, 1998

olej, płótno, 18 x 13 cm;
napisy autorskie na blejtramie

W kręgu kultury europejskiej, 1988

olej, płótno,
134.5 x 190 cm;
sygn. na odwrocie: WŁODEK PAWLAK / "W KRĘGU KULTURY EUROPEJSKIEJ" / 135 X 195 / 1988;
praca z cyklu pt. "Tablice dydaktyczne" z lat 1987-1988; wystawiany i reprodukowany

liczba obiektów: 212