PŁÓCIENNIK Henryk (1933 - 2020)
autocynkografia/papier, 67,2 x 52 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany, datowany i opisany ołówkiem u dołu: '"Połów III"' 14/50 autocynkografia 1965. Epreuve d'artiste Henryk Płóciennik'
cena wywoławcza: Wykup abonament
monotypia, papier; 62 x 44 cm (wymiar arkusza); 46 x 35 cm (wymiar kompozycji);
sygn., dat. i opisana u dołu ołówkiem: "Monotypia+" 1/1 (AP.) 2012 Henryk Płóciennik
technika własna (długopis, tusz, akwarela, gwasz), papier; 48,5 x 36,5 cm;
sygn. i dat. l. d. (ołówkiem): H. Płóciennik 1998
sygn. i dat. p. d. (kredką): H. Płóciennik 96
tusz, papier, 29 × 20 cm
sygn. i dat. l. d.: H. Płóciennik 89
tusz, papier, 29, 5 × 20 cm
sygn. i dat. l. d.: H. Płociennik 87
akwarela, gwasz, tusz, papier, 34 × 24.5 cm
sygn. l. d.: H. Płóciennik
monotypia, papier; 60,5 x 46 cm (wymiar arkusza); 55 x 32 cm (wymiar kompozycji);
sygn., dat. i opis u dołu ołówkiem: "Monotypia+" 1/1 (AP.) 2011 Henryk Płóciennik
technika własna, papier; 50,5 x 36 cm;
sygn. p. d.: H. Płóciennik
sygn.p.d.dat.śr.d.
autocynkografia (10/50), 67.8x52.5 cm
sygn.p.d.dat.śr.d.
autocynkografia (I/VI), 43.5x35.3 cm
Bez tytułu z cyklu Miodowy miesiąc, 1978 r.
olej, płótno, 65,5 × 54 cm
sygn. i dat. p. d.: H.PŁÓCIENNIK 78
Olej, płótno; 63,5 x 52 cm
Sygnowany l.g.: H. PŁÓCIENNIK 77; na odwrocie pieczęć wywozowa
linoryt, papier; 46 x 33,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d. ołówkiem: Henryk Płóciennik
praca opisana u dołu ołówkiem: "Erot" 1/1. linoryt +. 2014 (A.P.)
akwarela, flamaster, gwasz, tusz/papier, 61 x 38,5 cm
sygnowany i datowany długopisem oraz gwaszem p.d.: 'H. Płóciennik 96'
monotypia, papier; 61 x 46,5 cm (wymiar arkusza), 45 x 33 cm (wymiar kompozycji);
poniżej opis ołówkiem: "Monotypia +" 1/1 (A.P.) 2014 Henryk Płóciennik
monotypia, papier; 60 x 46 cm (wymiar arkusza), 44 x 32,5 cm (wymiar kompozycji);
poniżej opis ołówkiem: "Monotypia +" 1/1 (A.P.) 2009 Henryk Płóciennik
akwarela, tusz, ołówek, pisak, papier,
35,5 × 51 cm w świetle passe- -partout
sygn. i dat. p. d.: H. Płóciennik 97
tusz, papier, 29,6 x 21 cm ;
sygn. i dat. l. d.: H. Płóciennik 87