1 zł
2 600 000 zł

SROKA Jacek (ur. 1957)

Obraz dwustronny

Pod kopcem, 1999 r. (awers),
W garażu (rewers)
akwarela, tusz, bristol, 34 x 46 cm; sygn. i opisany na odwrocie

cena wywoławcza: Wykup abonament

SROKA Jacek (ur. 1957)

SROKA Jacek (ur. 1957)

Torpedo, 2007r.

akwaforta z akwatintą, 58 x 40 cm, sygn.

SROKA Jacek (ur. 1957)

Obraz dla młodszych kolekcjonerów, 1994

olej, płótno, 140 x 120 cm;
sygn. i dat. p.d.: SROKA 1994;
sygn. i opisany na odwrocie oraz nr katalogu autorskiego: 10 C 38 1994

SROKA Jacek (ur. 1957)

Nudyści - Je t'aime, 1998

olej, płótno, obraz złożony z sześciu płócien na blejtramach o wymiarze 33 x 73 cm, całość: 100 x 146 cm;
sygn. i dat. p.d.: SROKA 1998, na odwrocie opisy autorskie, litery od A do F, stemple wywozowe oraz nr katalogu autorskiego: 13 N 44

SROKA Jacek (ur. 1957)

Wieża, 1986

akwaforta z akwatintą, papier,
56 x 38 cm (arkusz); 13,5 x 9 cm (odbitka);
opisana u dołu: "WIEŻA" 8/50 SROKA 86

SROKA Jacek (ur. 1957)

Restif de la bretonce, 1995

akwaforta, akwatinta barwna, 64,7 x 36,5 cm (odcisk płyty);
sygnowany u dołu: SROKA 1995 r. (na płycie) oraz opisany u dołu: RESTIF DE LA BRETONNE 53/100 Sroka 1996 (ołówkiem)

SROKA Jacek (ur. 1957)

Menu całodzienne, 2004

olej, płótno, 81 x 92 cm
sygn. i dat. l.g.: SROKA 2004, na odwrocie napis: JACEK SROKA / 16K32 / 2004 / KRAKÓW oraz na blejtramie: MENU CODZIENNE BĘDĄ WYMIOTKI

SROKA Jacek (ur. 1957)

Bez tytułu (Scena erotyczna) (1997)

sygnowany dat. środek d.
tusz, papier 40x29 cm

SROKA Jacek (ur. 1957)

PEJZAŻ, 1993

olej, płótno,
80 x 95.5 cm
sygnowany p.d.: SROKA 1993
na odwrocie, na płótnie: 933/1993 | JACEK SROKA | (krakowski adres); na blejtramie napis: PEJZAŻ Z ROBAKAMI NA NIEBIE

SROKA Jacek (ur. 1957)

Restif de la bretonce, 1995

akwaforta, akwatinta barwna,
64,7 x 36,5 cm (odcisk płyty);

SROKA Jacek (ur. 1957)

Restif de la bretonce, 1995

akwaforta, akwatinta barwna,

SROKA Jacek (ur. 1957)

Kiełbasa Głogowska, 2006

olej, płótno, 30x27 cm

SROKA Jacek (ur. 1957)

BIALY AKT, 1992

olej, plótno,
73.5 x 50 cm
sygnowany p.d : SROKA 1992

SROKA Jacek (ur. 1957)

Dżimi, 1995 r.

akwaforta z akwatintą, 44 x 38 cm, sygn.

SROKA Jacek (ur. 1957)

Biała Wołga, 1984

olej, płótno, 125 x 95 cm;
sygn. i dat. p.d.: SROKA 1984;
na odwrocie napisy autorskie na blejtramie: tytuł, rok powstania, nazwisko, adres autora oraz nr 2

SROKA Jacek (ur. 1957)

Biała Wołga, 1984

olej, płótno, 125 x 95 cm;

SROKA Jacek (ur. 1957)

Nos, 1987

akwaforta, akwatinta barwna; wym.: 610 x 410 mm, sygn. oł. p.d.: Sroka 1987, l.d.: Nos.

SROKA Jacek (ur. 1957)

Przygody wielebnego, 1995

akwaforta, akwatinta barwna; wym.: 490 x 375 mm, sygn. oł. p.d.: Sroka 1995, l.d.: Przygody wielebnego.

SROKA Jacek (ur. 1957)

Galicja i Kongresovka, 1996

akwaforta, akwatinta barwna; wym.: 490 x 315 mm, sygn. oł. p.d.: Sroka 1996, l.d.: Galicja i Kongresovka, odb. 35/100.

liczba obiektów: 210