PIEKARSKI Wojciech (ur. 1980)
sygn. dat. l.g.
olej, płótno
100x80.5
cena wywoławcza: Wykup abonament
PIEKARSKI Wojciech (ur. 1980)
sygn. dat. p.g.
olej, płótno
26.5x36.5
PIEKARSKI Wojciech (ur. 1980)
Martwa natura z Marszałkiem (2008)
sygn. dat. p.g.
olej, płótno
56x71
PIEKARSKI Wojciech (ur. 1980)
Martwa natura z winogronami (2008)
sygn. dat. l.g.
olej, płótno
53x79.5
PIEKARSKI Wojciech (ur. 1980)
Martwa natura z kobiercem (2007)
sygn.l.d., olej, płótno, 83.5x59
PIEKARSKI Wojciech (ur. 1980)
Martwa natura z powiększalnikiem (2007)
sygn.l.d., olej, płótno, 55x88
PIEKARSKI Wojciech (ur. 1980)
sygn. i dat. l.d., olej, płótno, 48x66 cm
PIEKARSKI Wojciech (ur. 1980)
sygn. i dat. l.d., olej, płótno, 35x46 cm
PIEKARSKI Wojciech (ur. 1980)
sygn. dat.l.d., olej, płótno, 24x38 cm